Teade

Collapse
No announcement yet.

suffakas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    suffakas

    Oskate ehk öelda ka on mõtet hakata Rockfordi Punch 15" Z wooferist tegema hakata korralikku suffakat või on mõni parem asi millest väga head suffakat tegema hakata???

    #2
    Palju sa investeerida tahad??? Siis räägime edasi! Soovitax CW Strokerit, kui palju raha on!

    Comment


      #3
      No see nõuanne jäi nac hiljax. Ma ostsin täna selle kõlli ära ja siis vell võimu ka mis on 2x200max. Kooku läks 3800.- sellest võim 2200 ja kõll 1600 eeku

      Comment


        #4
        No aga siis mis edasi vaja on? Kasti mõõtmeid, mis nõu, me jagamae oma arvamusi meeleldi sinuga!

        Comment


          #5
          Kasti mõtted on mul põhimõtteliselt teada.Aga põhimõtteliselt tahaks küsida mis vahet on inverteravaga kastil ja kinnisel?

          Comment


            #6
            inventeriga parem tümm, kinnise boonus on see, et teda ehituse käigus ära sittuda on peaagu võimatu.

            Comment


              #7
              No mul on see hea et kast tuleb mõlemat pidi täpselt ühesugune aint inverterkastil tuleb toru ka

              Comment


                #8
                Aga enne kui kasti kallale lähed võixid programiiga toru ja mahu yle kontrollida!

                Comment


                  #9
                  No need kasti mõõtmed olid tehase paberitega kaasas. Ma arvan et need on päris õiged.

                  Comment


                    #10
                    liigne kontroll pole kunagi olnud liigne..
                    pane siia oma supaka andmed..
                    miskit ei tohi valesti kirjutada

                    Comment


                      #11
                      kodulehelt saadud andmeid võib võtta nii: Kast on tehtud laias laastus häälestusega seetähendab seda, et see suudax rahuldada enamuse kliente. Usun, et tee tehase mõõtude järgi. Igaxjuhux jah, võid siia oma kasti mõõdud visata. Oskan ehk ise kommenteeridagi
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #12
                        http://www.rockfordfosgate.com/ez2/ModelIn...vers/separates- on leht kust saad vaadata andmeid 8)

                        Comment


                          #13
                          No paberites on kirjas et : Kõrgus-50.8 cm, laius-63.5 cm, sügavus-30.48 cm, täiesti tavaline kandiline kast on, pole vaheseinu ega midagi õnneks, a kui toruga siis tuleb toru paremale alla nurka ja suurused oleks- 10.16x20.32 cm. Loodan et oskate midagi tarka öelda nende andmete kohta

                          Comment


                            #14
                            Räägi, mis auto sul on ?
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              No ütleme nii et on plaanis panna see Opel Senaatorisse

                              Comment

                              Working...
                              X