Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus

    et siis selline. kust saaks sellise supaka elemendi mis ainult mürtsub ja häält ei tee. mul näitek kodukino nyyd ja supakas aint müdiseb ja häält ei tee (rääkimist, laulusõna jne) et kas peab kasti siis nii ehitama et seal thäält välja ei tule või on selline element olemas?( kui element siis öelge milline ja hind)
    ette tänades kristjan

    #2
    selleks kasutataxe filtreid
    filtritest leiad siit foorumist niimõndagi...
    miskit ei tohi valesti kirjutada

    Comment


      #3
      selleks kasutataxe filtreid
      filtritest leiad siit foorumist niimõndagi...
      ning kuidas me wõime unustada ka kasti
      tavaliselt kasti ehitatakse nii et ta mängix wõimalikult hästi yhel sagedusel...
      miskit ei tohi valesti kirjutada

      Comment


        #4
        et siis selline. kust saaks sellise supaka elemendi mis ainult mürtsub ja häält ei tee. mul näitek kodukino nyyd ja supakas aint müdiseb ja häält ei tee (rääkimist, laulusõna jne) et kas peab kasti siis nii ehitama et seal thäält välja ei tule või on selline element olemas?( kui element siis öelge milline ja hind)
        ette tänades kristjan
        Su seletus on huvitav - müdiseb, aga häält ei tee. Vateva`.
        Igaljuhul, filter abiks tõesti - nendega saab igast nalja teha.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5

          Su seletus on huvitav - müdiseb, aga häält ei tee. Vateva`.
          Igaljuhul, filter abiks tõesti - nendega saab igast nalja teha.

          tema seletus on jah natsa naljaks aga jah..
          filtriga lõikad mittevajalikud sagedused ära ja sis tulebki sinu "müdinat" ja "häält" ei tule.. nii 200-300hz pealt lõikad ära.. sis ainult mängib supikas basse..

          Comment


            #6
            Sul filter on olemas, Kris 1902? Teed ise või soovid osta?

            Kuidas sul üldse on plaanis asja võimendama hakata?
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              kust saab filtreid kui ise ei oska teha

              Comment


                #8
                Mis filtrit sul tarvis on? Saan ehk abiks olla...
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  mul siin on KA ja ma võtsin muidu 25 vene kõllidelt seest ära filtrid aga need on mingid pasad tahax ka selliseid et aind tümmi läbi laseks sest nende filtritega see on sama hea kui ilma

                  Comment


                    #10
                    p***d

                    Comment


                      #11
                      a mul on tegelt 1 küs veel et kui sa saad sellise filtri nagu eespool mainitud et mürtsub ja häält ei tee, aga kas crossoveriga saab sama tulemuse või ongi need ühed samad asjad

                      Comment


                        #12
                        mul siin on KA ja ma võtsin muidu 25 vene kõllidelt seest ära filtrid aga need on mingid pasad tahax ka selliseid et aind tümmi läbi laseks sest nende filtritega see on sama hea kui ilma
                        kui see oli mingi vene 2ribaline kõlar,sis selle lõikesagedus on oma 2500-5000Hz..(ehk peale 2500-5000hz lõikab filter heli ära..ja seda ka veel,et see valjukas mängib ise kuni 5000Hz'ni..) järelikult jah sellest eriti midagi kasu pole.. normaalne lõikesagedus oleks oma 200-300hz..

                        Comment


                          #13
                          maitea minu arustonsubbakale paras u 80-100 hertsi pealt lõigata

                          Comment


                            #14
                            a mul on tegelt 1 küs veel et kui sa saad sellise filtri nagu eespool mainitud et mürtsub ja häält ei tee, aga kas crossoveriga saab sama tulemuse või ongi need ühed samad asjad
                            Filter ja crossover ongi põhimõtteliselt üks ja seesama asi.
                            Ja ma saan teha küll sellise filtri. Räägime äkki privaatõnumitega või meili teel edasi?
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment


                              #15
                              äitäh nendele kes aitasid. kõik juba olemas

                              Comment

                              Working...
                              X