Teade

Collapse
No announcement yet.

5.1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    5.1

    Tere. Vb oskate seekord aidata kas on kuskil müügil siukest asja mis jagaks tavalise stereo soundi 5.1 surround soundiks. Ja palju siuke asjandus maksta võiks? Ilma võimenditeta
    Kõik pole kuld mis hiilgab

    #2
    oleks ise kah huvitatud..
    miskit ei tohi valesti kirjutada

    Comment


      #3
      mul on selline asi (creative inspire 5.1 5100 kõllidega) ja olen rahul. upmixib stereo 5.1-ks päris pandavalt. muidugi võite osta resiivri omale, maitse asi
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        peris kallis asi muidu. Poleks raha niipalju kulutada. Aga kas ntx 5.1 toetusega helikaartidel on eraldi väljundid olemas kust tuleb ntx ühest vasak/parem esimene ja teisest vasak/parem tagumine ja ntx kolmandast kesk/sub? Või kuda nende helikaartidega lood on
        Kõik pole kuld mis hiilgab

        Comment


          #5
          peris kallis asi muidu. Poleks raha niipalju kulutada. Aga kas ntx 5.1 toetusega helikaartidel on eraldi väljundid olemas kust tuleb ntx ühest vasak/parem esimene ja teisest vasak/parem tagumine ja ntx kolmandast kesk/sub? Või kuda nende helikaartidega lood on
          just täpselt nii need lood ongi 5.1 kaardil on kolm stereo väljundit. esimeste oma, tagumiste, ja siis ühest tuleb keskkõlli ja supaka signaal

          Comment


            #6
            Tänan, siis ei jäägi muud üle kui 5.1 või 7.1 helikaart osta sest see asi mida ksl pakkus on ikka rämedalt kallis
            Kõik pole kuld mis hiilgab

            Comment


              #7
              see hind on suhteline, minu arvates suhteliselt odav võrreldes mõne resiivriga. mind erutasid just erinevad sisendid ja et võin teda ka ilma arvutita kasutada

              aga kui ainult arvutist heli võtad, siis pole mõtet jah sellist relva osta.. mingi 500ne kaart peaks käima küll
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                No mul jah esialgu aind arvutile see värgendus
                Kõik pole kuld mis hiilgab

                Comment


                  #9
                  siis otsi hinnavaatlusest sobiv kaart
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    Hmm aga 1 küsimus suurele ringile et arvutist vaadatavad divx 4 ja divx 5 videod toetavad ka 5.1 heli?
                    Kõik pole kuld mis hiilgab

                    Comment


                      #11
                      AC3 heliga peab olema avi failil heli kodeeritud.
                      tavaliselt on need filmid kahes osas, seega 1,7 giga kokku

                      divx 5 ja 4 on pildi koodekid, niipalju kui mina aru olen saanud ja neil pole häälega midagi pistmist
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #12
                        Ok tänan
                        Kõik pole kuld mis hiilgab

                        Comment

                        Working...
                        X