Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarikaablid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlarikaablid

    Et millised peaksid olema kõlarikaabli,millise ristläbilõikega,variestatud?,kas pikkus mõjutab helikvaliteeti,mitmel pool pakutakse neid must-punaseid kaableid , mille kekm. meetri hind ca 5.- kas sellised ka kvaliteetse heli esitamise seiskohalt sobivad? :-/

    #2
    olen näinud,et paljud seda punast-musta kasutavad...aga mina ei kasuta..ise kasutan elektrijuhet(mingi 3raha meeter)hea painduv..

    aga muidu hästi väikse takistusega juhe on see autosubbari oma(küllalt kallis üle 10 kr)

    Comment


      #3
      kvaliteetsed peaksid olema, oleneb, mis tasemel kõlarid ja resiiver/võim/cd-mängija. mida kallim seda parem. ühes tehnikamaailma numbris oli kunagi juttu nendest.

      a kui sellin eprobleem üles kerkib, siis lao niipalju pappi lauale kui võimlik või kui probleemi pole, osta 3EEKU/meeter juhe
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        ühes tehnikamaailma numbris oli kunagi juttu nendest.
        ma lugesinseda..seal tehti isegi üks katse lambijuhtmega..

        Comment


          #5
          .....ja tavalised inimesed kuulsid vahet
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            kui võrrelda kõlari juhet ja mingi lambijuhet,siis on neil ikka suur vahe sees..
            ise olen ka ära proovinud(bass väheneb, tulevad esile keskmised hääled,hullud häired helis jne)

            Comment


              #7
              Kui juhtmel on piisavalt jämedust (ristlõikepindala) ja ühendused korralikud siis mina ei usu et tavainimene vahet teeb. Enamus juhtudel ei ole meil isegi tehnikat kuhu tasuks kallist kaablit külge osta
              Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

              Comment


                #8
                vanale radiotehnika võimule pole mõtet midagi taha osta.

                mis helipark RINXul on?

                kui on üle 10K tehnikat, siis vist nagu oleks mõistlik osta hea kaabel aga muidu nagu tiit ütles, et lihtsalt piisavalt suur läbimõõt oleks
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  ..no on alles kujunemas,kui üldse kujuneb, asi on niimitme probleemi taga kinni.Aga peaks tulema mingi 200W(rms)kõlarid+võim(300W) jne...

                  Comment


                    #10
                    no aga mis aastast need siis tulevad
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment


                      #11
                      300W võimuga lased ju 200 W kõlarite seest traadi lendu ;D
                      Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                      Comment


                        #12
                        kõlar=200w(rms) ja võim=300w(rms)??? nii laseb jah läbi..
                        või 300w max?

                        Comment


                          #13
                          ära jah liiga suurte võimsustega mängi



                          http://batman.jypoly.fi/~mikvir/omat/acTes..._DD9515_6KW.mpg
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #14
                            hull video(olen seda juba varem näinud)
                            kuradi tüübid lõhuvad nii hullu kõlli ära...ise läheksin lolliks,kui endale sellise saaksin..

                            Comment


                              #15
                              Vaata seda videot uuesti - see on parandatud valjukas. Sellisest kohast läheb valjukas puru ainult siis kui ta kõrgelt kukub. Seal on ju raam ka puru
                              Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                              Comment

                              Working...
                              X