Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage

    Kas keegi oleks nii kena ja soovitaks Tallinnas selliseid poode kus võiks müügil olla kasutatud lääne helitehnikat.
    Tänud kõigile!

    #2
    Lefkanis on üht-teist.
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Lefkanis on üht-teist.
      Kle, kysimus, kus sa mees elad????????+ Minu andmetel on tegu viimase poega kuhu ma oma jalga koos raha ja ostusooviga tõstax, kui yltse selline veel olex ka!

      Comment


        #4
        proovi siis venemaalt,sealt saab üht teist.

        Comment


          #5
          ja ma ütleks et küllaltki normaalse hinnaga.

          Comment


            #6
            kus sa mees elad
            Majas elan, mis siis?...aga sorry, ei old kursis selle Lefkani tegevusala muutmisega...
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #7


              Majas elan, mis siis?...aga sorry, ei old kursis selle Lefkani tegevusala muutmisega...
              : ;DSaad seekord veel andex!

              Comment


                #8
                Kes viitsib natuke sõita, siis Raplas on üks komisjoni pood, kus Rootsist ja Soomest toodud kasutatud lääne helitehnikat müüakse. Teinekord on päris häid asju müügil, kuid õigel hetkel peab kohal olema, kui omanik kaubaga tuleb. Küllaltki kiiresti ostetakse tühjaks.
                Ta laseb enda tehnikul asjad ennem üle vaadata kui müüki paneb.

                Asub Tallinna poolt sisse sõites vasakut kätt kiriku taga jõe ääres olevas majas.

                Kel soovi, võib minu käest omaniku numbri ka saada, teab millal küllastada.
                Normaalne vend muidu, ise elan idas, kuid töötasin eelmine suvi seal kandis. Andis mulle kõllid kaasa, kodus katsetasin ära, ei meeldinud, viisin tagasi, kuid enamasti saab kohapeal ka katsetada.
                BassZone

                Comment

                Working...
                X