Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes kummitab.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    ma suutsin oma kastiga audesest välja pigistada häälestussageduse 33,7 hertsi. pole kurta - kuulata kõlbab nii punki kui eurobeati 8)

    Comment


      #17
      Jutt või asi Dixo - Audes teeb väga konkreetset häält. Oled Audese 10" woofriga tuttav? Oled kasti teind? Mis sagedusele? Mis sulle Audese juures täpsemalt vastumeelt on?
      Ei, ausaltöeldes endal kogemusi pole. pole ka erilist tõmmet neid kogemusi ocima, kuna enda arvutused on igatepidi läinud aiataha. Nimelt audes-e basskõlaritel (Mitte küll kõikidel) kipub häälestamisel sageduskarakteristika alla 100hz korral nii -2 kuni -3dB võrra vaixem olema ja kipub ära kukkuma nii 50 hz pealt.

      Ootaxin just sinupoolset arvamust Intz ja põhjalikku, kuna olen maadelnud tykk aega, et leida koju sobivat subwoofrit
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #18
        Ei hakkand uut teemat tegema. Küsimus ka Audese woofri kohta.

        Kast on tehtud Audese leheküljelt võetud andmete järgi
        http://www.audes.ee/new/medium_line/sw110a.1.htm
        470x340x430
        AUDES 75W104-8 elemendiga.
        5cm vill põhjas,laes, taga ja külgedel
        2x75cm inverteri augud ees, kuid ei suuda mitte õige pikkusega torusid lõigatud.
        Paned torud sisse, siis osa bassist kaob ära, ilma torudeta taob päris hirmsalt õhku välja ja madal bass tuleb ka.

        Ootan arvamusi neilt kes juba katsetanud, pikad need torud peaksid olema ja kas on neid tingimata vaja?


        Aga Audesest tulev heli on ülikõva, varem oli KA selles kastis - jah... :-/
        BassZone

        Comment


          #19
          Ütle täpne kasti sisemaht, ma võin siis välja arvutada

          Comment


            #20
            Augud on ikka 2 x 7,5cm mitte 75 ma oletan?

            Comment


              #21
              Kui selle kasti maht on u. 49 liitrit siis torude pikkus 35 cm annab häälestussageduseks 35 Hz, 20cm annab 50Hz.
              Mina paneks 20 cm torud

              Edu!

              Comment


                #22
                Minu mäletamist mööda Audese SW110l originaalis on jah kaks 75 mm toru - pikkus ei olnud väga pikk. Idee poolest soovitaks proovida mõlemat, nii 350 mm pikkusega kui ka 200 mm pikkusega.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment

                Working...
                X