Teade

Collapse
No announcement yet.

Stereo võimu heli ja LCD teleka pilt on nihkes. Kuidas nihet kompenseerida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Stereo võimu heli ja LCD teleka pilt on nihkes. Kuidas nihet kompenseerida?

    Järgnev puudutab kontserte, mitte filme.

    Heli läheb otse dvd-st stereovõimendisse, pildikastiks on LCD telekas. Telekasisese arvuti tõttu tekib pilt viivitusega. St. kuulen trummilööki enne kui näen seda telekas. Kas sellist viivitust annab millegiga kompenseerida? Näiteks receiveriga???
    Ma pole kunagi huvi tundnud kodukino vastu, Fellini filmides pole ju isegi mitte stereoheli. Milleks siis veel kodukino!? Aga kontserte tahan vaadata/kuulata küll. Kuidas ma saaks heli ja pildi sünkrooni? Üks võimalus oleks muidugi asendada LCD telekas normaalse/inimliku/suurepärase pildiga 50Hz kineskooptelekaga aga seda ei võimalda kahjuks elutuba.

    Vabandan, kui foorum on selle teema jaoks vale.
    viimati muutis kasutaja qdwin; 23 m 2007, 22:30.

    #2
    Vs: Stereo võimu heli ja LCD teleka pilt on nihkes. Kuidas nihet kompenseerida?

    Millegipärast on mul arvamus, et kui pildisignaali saaks telekasse digitaalselt, siis sellist jama ei oleks. Ehk siis HDMI abil.

    Comment


      #3
      Vs: Stereo võimu heli ja LCD teleka pilt on nihkes. Kuidas nihet kompenseerida?

      Dvd mängijal HDMi-d ei ole. Coaxial on mõlemal pool (kas selleks on spets kaablit tarvis???).

      Comment


        #4
        Vs: Stereo võimu heli ja LCD teleka pilt on nihkes. Kuidas nihet kompenseerida?

        saada heli ka läbi teleka. Sealt võiks sobiv viivitus juurde pandud saada.

        Comment


          #5
          Vs: Stereo võimu heli ja LCD teleka pilt on nihkes. Kuidas nihet kompenseerida?

          Esmalt postitatud digital poolt
          saada heli ka läbi teleka. Sealt võiks sobiv viivitus juurde pandud saada.
          Et siis analoog digitaliks ja siis uuesti analoogi.
          Vaevalt, et sedasi sealt midagi kätte saad aga võibolla saad..
          Kvaliteet ei ole kindlasti endine.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment

          Working...
          X