Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

    Hmm ok selles suhtes pole vahet kustkohast, aga kas oleks kedagi kes oleks veel asjast huvitatud, siis võiks ju kampa lüüa.
    Kui nagu kedagi ei ilmu siis tuleb lihtsalt K271 vist proovima minna.
    Ja samas kui keegi on amazon'ist midagi tellinud siis võiks ka märku anda, kuda see süsteem nagu toimub.

    Comment


      #17
      Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

      Jaapani tooteid ilmselt kõige odavam tellida Jaapanist!
      Denon AH-D2000 hind koos EMS postiga koduuksele 194 EUR-i + võimalikud
      kodumaised maksud.
      http://www.pricejapan.com/front/e_go...03&category=10

      Comment


        #18
        Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

        no ütleks lõpuks nii, et ka kõrvaklappide sound sõltub oluliselt võimust,
        nagu kogu helitehnika aegade algusest: so peaksid otsima kõrvaklapid +
        võim googlega. usun, et korraliku võimu (spetsiaalse kõrvaklspivõimu)
        taga teevad ka sinu senised sellist häält, et ise ka oma kõrvu ei usu.
        so kui valid, siis oma võim poodi kaasa ...

        Comment


          #19
          Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

          Esmalt postitatud marley poolt
          no ütleks lõpuks nii, et ka kõrvaklappide sound sõltub oluliselt võimust,
          nagu kogu helitehnika aegade algusest: so peaksid otsima kõrvaklapid +
          võim googlega. usun, et korraliku võimu (spetsiaalse kõrvaklspivõimu)
          taga teevad ka sinu senised sellist häält, et ise ka oma kõrvu ei usu.
          so kui valid, siis oma võim poodi kaasa ...
          Eraldi võimule kulutamine ei mahuks kindlast eelarvesse selleks esialgu kindlasti plaanis ikkagi onkyo eelvõim jätta ja samas päris klapi....ks ka ei tahaks hakata - aga mine sa tea. Hetkel olevad klapid kumisevad ja on tiba elutud/tuimad.

          Comment


            #20
            Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

            seda ma mõtlesingi, et võimalusel oma võimu taga proovida.

            Comment


              #21
              Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

              Endal AKG K271 klapid. Olen täiesti kindel, et ei ole suutnud neid veel lõpuni sisse mängida, kuid mingisugune emotsioon on juba saadud. Rafineeritud võiks öelda küll. Tegemist on üldiselt üsna neutraalsete klappidega, mis tähendab seda, et klapid justkui ei avalda "oma" arvamust, vaid taasesitavad loo täpselt nii nagu see lindistatud on. Mahe ei saa taolise heli kohta öelda. Muidugi stuudioklapp ei tohigi olla mahe, vaid pigem kriitiliselt täpne ja kohati julm.

              Kui norida, siis:
              -Madalad on tõesti kergelt tagasihoidlikumad kui ülejäänud sagedusriba
              -Kõrged on kohati liialt terava kõlaga (See varieerub väga palju erinevaid salvestusi kuulates)

              Üleüldiselt on heli kobe, kindlasti sobivad need klapid hästi helistuudiotesse (see oli enamvähem 1/2 põhjusest, miks nad ise soetasin). Tavakuulamiseks soovitada ei julge, kuna ei ole eriti palju samas klassis hifi klappe kuulnud.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #22
                Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                AKG K271 - olen kuulanud ja võrreldes minu Sennheiser HD25 (mõlemad on kinnised klapid), on akg'l heli kõvasti avaram.

                Comment


                  #23
                  Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                  Kas on keegi käinud Tallinna Kaubamajas Denoni kõrvaklappe kuulamas ja mis firma klapid seal veel esindatud on?

                  Comment


                    #24
                    Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                    Esmalt postitatud Ehal poolt
                    Kas on keegi käinud Tallinna Kaubamajas Denoni kõrvaklappe kuulamas ja mis firma klapid seal veel esindatud on?
                    Soetasin endale Denoni AH-D1000 igapäevaseks pleierikuulamiseks, väga rahul olen. Kuulasin seal Kaubamajas ka AH-D2000, oli kõvasti parem, aga ma polnud õueskäimise klappide eest valmis nii palju maksma. Kossi kobedamaid klappe ja Gradot on seal kah nähtud.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                      Esmalt postitatud minisvami poolt
                      Soetasin endale Denoni AH-D1000 igapäevaseks pleierikuulamiseks, väga rahul olen. Kuulasin seal Kaubamajas ka AH-D2000, oli kõvasti parem, aga ma polnud õueskäimise klappide eest valmis nii palju maksma. Kossi kobedamaid klappe ja Gradot on seal kah nähtud.
                      aga ad-d 1001 ?

                      Comment


                        #26
                        Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                        Esmalt postitatud MK poolt
                        aga ad-d 1001 ?
                        Minu andmetel peaks olema sama, mis AH-D1000, ainult kosmeetiliste muudatustega.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                          Mõni aeg tagasi sai siis klapid soetatud AKG 271 ja peab mainima et tegu on väga mugavate klappidega, kui võrrelda heli eelmiste klappidega(300.- maksvate technicsitega, sennheiser hd202/eh150) siis on tegu ikka väga suure sammuga. Bassiosa vähesuse kohta niipalju et minule piisavalt ja meeldib selle konkreetsus, täpsus ja läbipaistvus, teised on/olid sellised tuimad ja uimased.
                          Heli ruumilisuse ja avaruse kohta nii et võiks olla rohkem aga no see pole mingi high end klapp ka ja samas pole sinna korralikku signaali saanud veel, kuigi hetkel onkyo lõpust olen kõige korralikuma signaali saanud. läppari puhul on vaja töenäolislet korralikku helikaarti ja klapivõimu et asi toimiks kuulatavalt. Kenwoodi cd on ka kõrvaklapi august väga paha kuulata.
                          Tümpsu kuulamiseks ei soovita eriti

                          Comment


                            #28
                            Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                            kui välismaalt tellid siis vaata ka siia


                            ma tellisin sealt AT ath-ck6 nööbid ja transakulu oli 3 euri !!!

                            kontoris kasutan kinniseid klappe AT ath-pro700
                            heli üle ei virise aga konstruktsioon on nõrk.

                            võibolla lähiajal hangin beyerdynamic dt770 - tahaks kindlasti kinniseid kontorisse

                            Comment


                              #29
                              Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                              Sain soodsalt Audio Technica ATH-M30'd. Tegu siis kinniste klappidega, 20-20kHz, 100dB, 65 oomi. Peamiselt ostsin nad pommikindla konstruktsiooni pärast, et kontserditel monitorklappideks kasutada, kuid üllatuseks on ka sound detailne. Madal ots on pisut võimendatud, kuid see võib minu kasutusalas isegi kasuks tulla. Kodus lõõgastumiseks ma neid klappe arvatavasti ei ostaks, kuid montiroklappidena töötegemiseks väga asjalikud riistapuud.

                              Comment


                                #30
                                Vs: Kõrvaklapid vahemikus 1700.- - 2500.-

                                Kahjuks enam ei toodeta, aga kui kasutatuid kusagilt leiad, siis Sennheiser HD560 (Avation 2) on minu seni kuulatutest parimad. Ülimugavad, sametist ääris. Super detailirikka heliga - kuulen nendega välja selliseid detaile, mida ei teadnudki et konkreetses loos on. Samas on kogu helipilt nagu su ette laiali laotatud, läbipaistev.

                                Huvitav, miks Sennheiser ei tooda enam sama tasemega klappe, mis kunagi...?
                                Allkiri.

                                Comment

                                Working...
                                X