Teade

Collapse
No announcement yet.

Uus Projekt =D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Uus Projekt =D

    Noo nii kurat ei saa kohe kuidagi mõttest eemale, teha ideaalne kõlar! See audes projekt oli sihuke pisike katsetus ja ette valmistus, et näha mis head ja vead tulevad töö käigus välja, ja peaks mainimea et vigu nüüd küll väheks ei jäänud :P Aga seda korda siis mõtleks nii põhjalikult läbi et nagu eximis võimalus oleks mega vähe ;D Ok, esimene asi mida oleks vaja teha oleks välja valida kasti tüüp mille järgi kõlar osta.
    Küsimus järgmine: Kas inverter, kinnine, või bandbass või on veel mingeid paremaid kasti tüüpe?  8)
    www.zone.ee/audiosystem ja vaadake ka www.zone.ee/deleted

    #2
    passive radiator... ;D
    miskit ei tohi valesti kirjutada

    Comment


      #3
      mis v6iks olla parem h2stih22lestatud vented boxist 8) :

      Comment


        #4
        Vali see mis sinu jaoks parim on. Mis sulle meeldib, mis sul võimalik teha on jne. Üle jõu käivaid asju pole kah mõtet võtta.
        PS! Ideaalset kõlarit tervikuna pole olemas, on olemas vaid sinu jaoks ideaalne kõlar.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Milline see passiver radiaator on :P ? Hmm ma pole veel selgeks saanud sellep ma teie käest küsingi. Vented box võimendab teatud ruumi kohtades ja teatud kohtades on "mage", kinnine kast pole mulle kunagi meeldinud, bass ei ole nii madal ja rahustav, pehme nagu tüdruk :P, passiveradiaator mis see on? Ja mix bandbassi ei soovita?
          www.zone.ee/audiosystem ja vaadake ka www.zone.ee/deleted

          Comment


            #6
            Passiivradikas on võnkumisvõimeline valjukas, millel puudub magnet. Sisuliselt on tegu inverterkõlariga, kasti saab väiksema teha, häälestada on keerulisem ja teoreetiliselt peaks itba madalamale kui inverterkast mängima.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              mina soovitaks kandeliini disaini, sest juba halva vene elmendiga oli heli väga meeldiv
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                pasiiveradiator ma pakkusin see pärast et ma ise pole veel teinud.......kuid kunagi plaanin......et tee ära...... ;D
                passive radikas selline asi....et augu asemel on valukas.....magnetita.....(õesnagu fake valjukas)
                ja selllest et see bassi valjukas seal kõigub kõigub ka teine valjukas.....
                (loodan et said miskit aru) ;D
                miskit ei tohi valesti kirjutada

                Comment


                  #9
                  aga hinnaklass
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    mina soovitaks kandeliini disaini, sest juba halva vene elmendiga oli heli väga meeldiv
                    ksl sa oled vist t6sine transmision line fan. igal pool soovitad seda

                    Comment


                      #11
                      panin enda KA-le 2 passiivset radikat(audes 104 (10") ) - mis mul öelda, päris vahva asi - st ise olen rahul;D

                      Comment


                        #12
                        ;D Ma arvan ka et pole midagi paremat korralikult häälestatud vented boxist, võibolla on ka :P aga T-line on liiga keeruline. Ok ma valisin nüüd kasti tüübi ära "vented box"! Nüüd tahaks teada milline element sobib vented boxi, mis eelised tall on ja milline on kvaliteedi ja hinna suhe. Võiks olla mingi 12" või üle selle
                        www.zone.ee/audiosystem ja vaadake ka www.zone.ee/deleted

                        Comment


                          #13
                          vaidleks vastu, et T-line pole nii keeruline üldsegi.
                          kui ruumipuudust pole, pole ka probleemi.
                          pead umbes 2 meetrise koridori kasti voltima ja ongi asi ants
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #14
                            mina v6taks jbli elemendi, seal noores tehnikus(j2rve keskus) oli p2ris kobedaid isendeid myygil umbes 2kiloeeku.

                            Comment


                              #15
                              ??? Hmmm ja kas siis kellelgi teisel ei olegi mingeid, lahedaid, odavaid, tip-top kvaliteediga "Drivereid" pakkuda? noh selles mõttes et mina hindaks nagu rohkem SQ pakkuge siis mingeid sihukesi 12" mis vented boxi-s normaljonkat häält teeks ;D
                              www.zone.ee/audiosystem ja vaadake ka www.zone.ee/deleted

                              Comment

                              Working...
                              X