Teade

Collapse
No announcement yet.

vaip...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vaip...

    mis on teie arvates kõige parem liim vaiba panemiseks kasti ümber.

    mina PVA-d igaljuhul ei soovita
    oodatud on kõik ideed
    Aitan niipaju kui kogemusi on aga vajan ka ise abi

    #2
    Moment saab hakkama!
    Muusikahull!

    Comment


      #3
      Ise olen PVA-ga päris edukalt vaipa paigaldanud, kuigi jah: ega ta parim pole. Kiidavad siin mehed Super S9-t. Pole proovind, aga usun, et parem on ta siiski: ei karda vett ja jätab vaiba yhtlasemalt kinni.
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        kummiliim ei sobi, kuivab imelikult. moment on ylihea olen proovind ka mingi makrosil silikooniga, j2i kah p2ris h2sti kinni.

        Comment


          #5
          panin ka momendiga, väga hea, aga respiraator vms muretse endale ka kui ventilatsioonita ruumis liimid

          Comment


            #6
            mina liimisin ilma respiraatorita, olen kah veel elu ja tervise juures ;D

            Comment


              #7
              Hea on liim millega korgiplaate ja plastikkatteid (vana nimega linoleum)betoonpõrandale liimitakse.

              Comment


                #8
                Ma panin ükskord mingi valge hermeetikuga, kuna muud hetkel ei olnud.
                Väga hea oli teda pahtlilabidaga kasti seintele kanda ja mingit haisu ta ka ei ajanud.
                Kinni võttis päris kõvasti, kui kasti servast proovisn vaipa lahti sikutada siis ei õnnestunud see.

                Comment


                  #9
                  Hea on liim millega korgiplaate ja plastikkatteid (vana nimega linoleum)betoonpõrandale liimitakse.
                  Retk Põrandamaailma lahendab küsimuse, aadress Pärnu mnt 139E/3 (tel 0 655 8244) Tallinn, ehk siis Järvevana tee Pärnu mnt poolses otsas.
                  Jäi põrandategemisest pisut liimi alles (spets marmoleumi liim), liimin nüüd ülejäägiga vahetevahel jalanõudele kontsasid alla ;D. Ei haise, aga võtab kõvasti kinni.

                  Comment

                  Working...
                  X