Teade

Collapse
No announcement yet.

856-s12 king audio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    856-s12 king audio

    nimelt oskab keegi üelda selle bassikõlari andmeid ja siis sellele vastavat kasti mahtu,miz sellele bassikale kõige parem on??? niipalju loen välja et King audio,ja 100w rms
    tänud ;D
    mida sa lohh vahid

    #2
    krt....kõlari nr on 859-s12
    vaatasin tagurpidi ;D
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      12"
      Fs-29hz
      Vas-23ltr
      Qts-0.7
      90db
      midagi taolist oli..

      http://www.hot.ee/ergoh/1.htm siin natsa mu supikast.. äkki on abiks..

      Comment


        #4
        räägi kah..kuda mats on ka siis?
        mida sa lohh vahid

        Comment


          #5
          ja kuda sa kasti 30hz peale häälestasid nagu? mingi eri valem or lihtsalt oleneb see kasti mõõtmetest?
          mida sa lohh vahid

          Comment


            #6
            : otsing?
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              30 liitrit kinnine kast 8)

              Comment


                #8
                eh sellest ju siin juttu olnud vaata natuke vanemaid postitusi pikalt pikalt on selle valjuka teemat lahatud...see on vist kujunenud Eesti rahvuselemendix endal ka selline asi lauaall tiksub umbes 100w lampvõimu taga - ikka taob kyll :P

                Comment


                  #9
                  100w lampv6im ? palju see maksis, 100000?

                  Comment


                    #10
                    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1059925285
                    võta kaks nulli sealt lõpust ära :P

                    Comment


                      #11
                      No mul ka King Audio ja andmed sain kõik siit foorumist. 72 liitrit inverterkastiga normaalne suurus bassboxi järgi. Ja häälestad invertertoru pikkust muutes oma kõrva järgi kuidas parem on. Ja minul peksab see King Audio ka 50W muusikakeskuse taga niiet hirmus, kõik mööbel ja seinad värisevad ja muideks ka suhteliselt täpselt, mitte et ainult müristab kuidagi. Niiet mina olen enda omaga rahul, piisab toaskasutamiseks (kodus) täiesti ja muusikat ära ka ei riku .
                      Muusikahull!

                      Comment


                        #12
                        Eh..kui aus olla siis sain selle lampvõimu tasuta olid mõned lambid seest puudus...ostsin uued ja asi töötab juurde sai leiutatud veel ventikas sest jah asi ikka kytab...

                        Comment


                          #13
                          ja kuda sa kasti 30hz peale häälestasid nagu? mingi eri valem or lihtsalt oleneb see kasti mõõtmetest?
                          on selline programm nagu BassBoxPro.. sellega saab arvutada kasti mahu välja..
                          endal mul see kast teeb ikka väga mõnusat häält.. 60ltr ple suur kaa..

                          Comment


                            #14
                            Viska minema see king-audio otsi midagi muud :P

                            Comment


                              #15
                              ei ole sel king audiol midagi häda.. korraliku kastiga teeb täitsa head häält.. mai tea miks paljud ütlevad,et king audio sitt..?? oma hinna eest teeb ta täitsa head häält..ma arvan,et selle te ütlete,et te lihtsalt pole kuulnud korralikult tehtud kastid king audiot..
                              või ütlete seda selle pärast,et võrdlesite seda mingi 2-3x kallima wooferiga..?

                              Comment

                              Working...
                              X