Teade

Collapse
No announcement yet.

radiotehnika võim pläriseb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiotehnika võim pläriseb

    Radiotehnika Y-7101 võim mis pläriseb vaikselt koguaeg isegi siis kui volüüm on maha keeratud. isiklikult arvan et viga on selles et kuskilt lekib väike pinge väljundisse (seal on 0.4 ja 0.6 V ) kas selline asi suudab tekitada väikest plärinat ??.
    või mis teie arvate
    kust ja kuidas otsida ja lahendada viga ?
    Andke andeks mulle minu lollid küsimused
    nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

    #2
    oled kindel, et asi võimus ? Meibi helikaardil väljund on läbi ?
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      võibolla on juhe perses :
      enne kui hakkad võimust viga otsima, vaata alati juhe üle - see on tarkus mida tuleb alati meeles pidada...

      Comment


        #4
        Mine kogemustele toetudes odavad Vene võimud(s.t. tõesti odavad) teevad kõik sellist pininat ja surinat. Seal ei ole kunagi mitte midagi korras.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Ja mul veel 1 tähelepanek ;D

          Nimelt Amfiton võim siin ei toida ühtegi teise maa toodangut ära, kui aind vene. Kui ntx s-90 saad lõpuni lasta võimsuselt, ilma moonutusteta, siis ntx King Audio hakkab veerand võimsuse peal moonutama. samuti kõik muu mitte-vene-värk

          kes teab mis maagika siin on
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Vahel võib asja ka kondeka süüks ajada, kui lekib. Kontrolli igaks juhuks elektrolüüdid üle skeemis.

            Mine kogemustele toetudes odavad Vene võimud(s.t. tõesti odavad) teevad kõik sellist pininat ja surinat. Seal ei ole kunagi mitte midagi korras.

            Comment


              #7
              Radiotehnika Y-7101 võim mis pläriseb vaikselt koguaeg isegi siis kui volüüm on maha keeratud
              lugege see lause uuesti korralikult läbi siis räägime helikaartidest ja juhtmetest.
              ma ise hakkasin ka mõtlema et äkki see häire tuleb toitest.
              hmm maibe see mingi lollus aga kui tõmban ühe(ükskõik kumma) kanali toite välja siis jääb vait ei plärise enam kui panen tagasi hakkab jälle plärisema.

              tähendab see midagi ?

              muide tahab äkki keegi seda ära osta ? matsu ta annab hästi kuid ainult see pisikene plärin. tglt on see nii vaikne et seda kuuleb ainult kõlari juures seistes
              Andke andeks mulle minu lollid küsimused
              nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

              Comment


                #8
                Kisu sellel v6imul grammari eelv6im v2lja, see genereerib
                tyypviga muide...
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  irwe see grammari eelvõim on rets asi seal kui sinna auku pista siis tuleb nii valju soundi et oi oi.

                  Ok ma proovin selle välja võtta siis ? kas piisab sellest kui ühendan lihtsalt juhtme lahti ?

                  hmm uurime järgi
                  Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                  nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                  Comment


                    #10
                    Asi vxib viletsas maanduses olla.
                    Tee proovi yhenda yhe kanali ja teise kanali maad omavahel kokku vxi siis korpusesse ja anna teada, kas plarin kaob vxi mitte. Kui ei aita siis proovi eelvximendi maaga ka yhendada.
                    Muideks mitu raha kysid ta eest?

                    Comment


                      #11
                      radiotehnika võimud plärisevadgi tee mis tahad keea vol maha või põhja. endaoma müüsin maha üks tahtis...

                      ja ostsin jvc oma asele see on kll tasemel.
                      arvuti teeb seda mida sa tal käsid teha, mitte seda mida sa TAHAD, et ta teeks.

                      Comment


                        #12
                        400.- küsiksin. ahjaa asi on kord valjem kord vaiksem mõnikord pole teda üldse.
                        see maanduse teooria võib küll võimalik olla

                        oot a tekkis selline mõte et mismoodi saab eelvõim plärinat tekitada kui volüüm on maha keeratud ( ehk seega eos juba summutatud)
                        Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                        nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                        Comment


                          #13
                          Kas see nii nimetatud plärin ei ole pigem madalatooniline urin, kui nii siis otsi viga toite silu kondekatest mis on oma mahtuvuse minetanud(suured tünnid keset seadet 4-6 või palju neid seal oligi).Vaheta need ja tulemus peaks saama hea.

                          Comment


                            #14
                            Kas see nii nimetatud plärin ei ole pigem madalatooniline urin, kui nii siis otsi viga toite silu kondekatest mis on oma mahtuvuse minetanud(suured tünnid keset seadet 4-6 või palju neid seal oligi).Vaheta need ja tulemus peaks saama hea.
                            see ongi vist see põhjus.

                            kuna hetkel raha pole jäävad need välja vahetamata praegu
                            hind 300.- :P rohkem küll alla ei anna.
                            Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                            nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                            Comment


                              #15
                              oot a tekkis selline mõte et mismoodi saab eelvõim plärinat tekitada kui volüüm on maha keeratud ( ehk seega eos juba summutatud)[/quote]
                              Minu teada jääb mõnedes variantides peale tämbriplokki ja volume-potet veel K157YD2, mis võib(ja on ajanud) kohutavat soga :-/ välja.
                              ehh... andrjusa

                              Comment

                              Working...
                              X