Teade

Collapse
No announcement yet.

subwooferi ehitamine... asjapulgad vaadake!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    subwooferi ehitamine... asjapulgad vaadake!!

    Tahan valmistada midagi, eeskätt just sellepärast, et mul on ropult igav... Palun andke soovitusi mis elementi kasutada, tahaks teha muusika keskusele woofrit. Ei leia keskuse pealt kui võimsad need kõllid seal on jne, aga mingi selline vanem aiwa keskus see igatahes on, valjukad on ilmselt samad mis nendel kõigil poe lettidel seisvatel...

    OK, küsimusi veel... Kust saab neid aluseid mis woofril all käivad, olen näinud et nagu mingid naelad on neljas nurgas... Siis keegi võiks teha mingi woofri joonise, vaatasin osta.ee oksjonil oli mingi woofer millel valjukas välja ei paistnudki, all keskel oli ainult üks inverteri toru...

    kas 5" element sobib? vaatasin, et siin tevalo poes on mingi allahindlus ja http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...13.html&lng=est see on üsna hea hinnaga asi, kas see sobiks??
    Tänan neid, kes viitsisid läbi lugeda!!

    #2
    see element liiga lahja muidu
    nõelad peaks tevalos olemas olema
    foorumi otsing ikka abiks
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      jalad võid woofrile alla teha sellised nagu sulle endale meeldib. 5" on jah veits lahja, vaata selliseid 8" ja 10" elemente
      Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
      DeeJay Catass

      Comment


        #4
        Jalad Tevalos minu mäletamist mööda olid 400 EEKi komplekt... Ja ega mujalgi väga palju odavamad tule - kuskil 100 krooni/4 jalga.
        Ja woofer võiks olla siis kas 8", 10" või ntx 2*6.5". Üle 12" pole mõtet eriti pingutada, 5" jääb nati lahjaks.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Jalad leiad siit:

          http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...70.html&lng=est

          Comment


            #6
            kallivõitu need jalad, targem on vast mingid vähe soliidsemad naelad alla lüüa või kellegil treida lasta...

            keegi võiks anda mingi adre kus oleks korralikke woofreid müügil korraliku hinnaga (sellesmõttes korraliku, et odava). King Audio pidavad päris hea ja odav olema, palju selline 10" element ka maksab?

            Comment


              #7
              Arvan, kui hakkad endale woofrit tegema siis tee juba korralikult. Nt King Audiot mina küll ei soovitaks, olen isegi selle vea teinud, et tegin KA elemendiga woofri - lõi küll, aga kui kuuled nt audest või mingit parema firma woofrit, siis saad aru et KA on lihtne vibreeriv papitükk vms:P Käi woofri alla mingi 300-400 eeki rohkem ja ehita korralik kõlar.
              Põhiline muidugi et ise rahul oled, sellega mis teed
              Ise tegin audesest, pildid ka siin: www.zone.ee/bass : ja olen väga rahul

              Edu siis

              Comment


                #8
                2 Pärt Prommik:
                Olen su weebilt su King Audio kasti näinud. Ma ütlex et see on ikka mega väike selle elemendi kohta(arvan, et häälestussagedus liiga kõrge sul !). Et kodus sellest mingit häält kätte saada, sys tulex talle teha mingi 70-80 liitrine kast(inverter, täpsemalt vaadake ise bassbox-ist järgi). Tõesti pean tõdema, et 10" King audio on palju parema heliga, kui antud 12" woofer, niiet ise soovitax sulle 10" King Audio-t (kui ülce king audio-t). Audese woofrit mul siin võrdluseks ei ole, aga varsti tuleb. Endal King Audio-le väga hea kast olemas (made myself offkoors) ning pretensioone ei ole !
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  aga mix see 10'' Ka parem on siis kui 12'' ebaloogiline nats???

                  Comment


                    #10
                    Tegelikult kõlab ebaloogiliselt kyll jah, aga endal on olnud nii 10" kui 12" kuulata ning 12" teeb rohkem kõvemat tympsu, 10" teeb aga kõva mürcu. Ma ei ütle, et 12" just ei mürcu ülce, aga 10" mürcub nac rohkem.

                    Minu tagasihoidlik arvamus ja kogemus.
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      ostke visaton, kuni hea pakkumine tevalos jõus on, ei pea pärast kiruma end ja proovida kasti kellelegi maha müüa, et saaks parema woofri endale soetada
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #12
                        oskab keegi õelda mis oleks paras suurus king audio 10" kastile, aga mitte liitrites vaid sentimeetrites (0x0x0cm)

                        Comment


                          #13
                          Tee ise sellise kujuga kast, millist tahad.
                          1 liiter = 10 cm x 10 cm x 10 cm.
                          Poiss, arvutada ei mõista vä?

                          Edu!

                          Comment


                            #14
                            Tee ise sellise kujuga kast, millist tahad.
                            1 liiter = 10 cm x 10 cm x 10 cm.
                            Poiss, arvutada ei mõista vä?

                            Edu!
                            õige küll... krt, nii loogiline ju...

                            Comment


                              #15


                              õige küll... krt, nii loogiline ju...
                              inimene õpib kogu elu

                              Comment

                              Working...
                              X