Teade

Collapse
No announcement yet.

Kenwoodi ressiiver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kenwoodi ressiiver

    Lugu siis siuke,et Kenwood KRF-V4550D ressiiver ei taha pulti näha ega kuulata.Puldi viga ei saa olla,neid olen proovinud mitmeid.Alguses oli sümptoom,nagu oleks puldipatarei tühi,siis reageeris päevas paar korda ja nüüd ei enam midagi.Narr lugu,tal mitmed toimingud ainult puldilt.On kellelgil midagi sarnast ette tulnud,olen ette tänulik iga arvamuse eest.

    #2
    Ega ei ole miskeid segavaid tegureid, puldi ja vastuvõtja vahel on "silmside". Ei ole viimasel ajal tõstnud lillevaasi resiiveri ette või kleepinud miskit selle peale.

    On sul veel miskeid IR saatjaid mis võivad segada, päevavalgus(säästu) pirn toimib ka vahel kui IR saatja.

    Comment


      #3
      Endal KRF-V5020 ressiiveriga sama probleem. Ostsin ilma puldita.
      Samas mu vennal on 6020 ressiiver, pult ka olemas, aga hakkas täpselt samamoodi jukerdama. Proovisin pulti ka enda pilli peal, mõned korrad reageeris, lõpuks oli jällegi tumm.
      Tundub, et see on mingi üleüldine Kenwoodi kala :blink:

      Comment


        #4
        Mul KRF-V6090Ds, ja pult jamab ka. Jama siis selline, et kui ressiiver STANDBY režiimis ning siis käima panna ressiiveri enda nupust, siis algul puldi numbrid ei funka. Hakkavad tööle siis, kui puldilt korra nt. AUX-le või mõnele muule väljundile lülitada. Midagi teha ei ole, see vist jah tüüpviga Kenwoodil. Samas muusikakeskus on mul ka Kenwood ja sellel töötab pult laitmatult kui muidugi patareid täis on.

        Comment


          #5
          Aga kui raisata see ~50 eeku ja osta see universaal pult ja proovida see talle selgeks teha.
          Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

          Comment


            #6
            Nagu algul öeldud,olen proovinud mitmete pultidega.Alates odavatest 50EEgustest,nüüd Logitech Harmony.Seepärast olengi 99% kindel,et viga on ikkagi Kenwoodi sees.Logitechiga on kogu komplekti manipuleerimine lausa lust,aga hääleaparaadi ignorantsus on tõeliseks tõrvatilgaks.

            Comment


              #7
              Kruvikeeraja ja jootekolb kätte ning keskus lahti, suure tõenäosusega IR vastuvõtja silm lahti, vähemalt endal oli samal keskusel sama viga. Kõik 3 jalga külmjoootes. Lootusetult üritasin vahepeal ka uut pulti tellida Sandmann Grupist, õnneks et ei saanud sealt mingit vastust. Peale jalgade kinnijootmist oli kõik nagu uus võibolla isegi parem, sest peale selle toimis side keskuse ja puldi vahel paremini kui uuena

              Comment


                #8
                Ok,nii ma homme teengi.Tänud julgustuse eest,eks ma annan teada,kuidas tulemus on.

                Comment


                  #9
                  Nonii,lugu oligi sedasi nagu Wert ütles.Kõik jalad loksusid nagu suusakepp ämbris.Nüüd kinni joodetud ja asi töötab nagu vaja.Tänud !! Huvitav,millest selline viga?Loogiliselt peaks siuke lagunemine tekkima seal,kus releede pidev plõksumine vibratsiooni teeb või keegi mingit juhet sisse-välja kakub.

                  Comment


                    #10
                    voimalik et mingi muu vastuvotja kah ju h34r:
                    Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                    * Toitelüüdid
                    * Kõlari kummilõdvik
                    * Elekter
                    * Kõrvad
                    * Naabri närvid

                    Comment

                    Working...
                    X