Teade

Collapse
No announcement yet.

12V võim.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    12V võim.

    Kas keegi oskaks soovitada mingit võimu kivi mis tahaks toidet kuskil 10-15V ja noh võiks olla võimsam kui 20-30W.
    :-/
    Sõida,mees,aga ära mölise!

    #2
    tda7386 vist oli 4*40W

    Comment


      #3
      Käi sellel saidil- http://www.radioland.by.ru/Schems/Audio/amp.htm
      ei tea kas nii väikse toitega saad
      ehh... andrjusa

      Comment


        #4
        Nii vaatsin paari kohta ja leidsin sellise kivi nagu TDA1562...ja tekkis küsimus,et kas oleks võimalik näiteks sillata 2 sellist kivi(more power needed ;D :)
        Ja siis veel selle TDA7386 kohta selline küsimus,et kas tal oleks võimalik 4x40w asemel hoopis 2x80W(et siis nagu 2 kanalit omavahel sillata).Vaatasin mõlema datasheete aga seal sellistele küssadele mina vastust ei leidnud.Äkki keegi oskab neile vastata.
        Sõida,mees,aga ära mölise!

        Comment


          #5
          ma arvan et sillata saax kõll pead aint vaatama et ikka plussidega sildax mudu põleb kivi ühe hetkega!
          kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

          Comment


            #6
            Äkki keegi viitsiks mingi pisikese skeemi moodi värgi teha selle TDA1562 sildamise kohta.... :-/
            Ja siis veel hakkas huvitama kas TDA7386 oleks võimalik ka monoks teha....ehk 1x160W : :-/ : ???
            Sõida,mees,aga ära mölise!

            Comment


              #7
              ma arvan et kui sa teed ühe kiviga asja valmis siis saad testriga mõõta kumb neist otsadest + on siis teed teise samasuguse veel ja sildad ära lihtne ju mumeelest.
              kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

              Comment


                #8
                Äkki keegi viitsiks mingi pisikese skeemi moodi värgi teha selle TDA1562 sildamise kohta.... :-/
                Ja siis veel hakkas huvitama kas TDA7386 oleks võimalik ka monoks teha....ehk 1x160W : :-/ : ???
                TDA1562 annab sillatult juba 70W välja. Kahte sillatud vôimu pole vist vôimalik omavahel sillata ..
                TDA7386 sisaldab juba neli sildvôimendit...
                Saaks teha nii, kui kerid valjuhääldile mitu mähist peale ja toidad neid eri kanalist
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  kahte sillatud voimu pole jah voimalik enam sillata.
                  kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                  Comment


                    #10
                    sildamata on 12 v päris raske üle 20 w saada.Kui kõlli takistust vähendada saab ju rohkem, a see jama.Sillatuna üle 50w ka kätte ei saa.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #11
                      Sildamata maksimum 4 W, sillatult maksimum 16W.
                      Seda 12 voldi, 4 oomi, 10% moonutust.

                      Comment


                        #12
                        Sul ikka väga väiksed numbrid.Millest sa räägid.Mingist konkreetsest kivist vä?MA rääkisin üldiselt, et kui on 12 toite pinge, et kui palju võim välja anda saab võimsust.
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          No mul ka jutt teoreetiline, palju maksimaalselt saab, ilma et mingid konded tõstaks pinget. Seda suht lihtne arvutada ja nii väiksed need numbrid tegelikult on. Ma ei räägi sellistest kividest, mis sisemiselt tõstavad pinget!

                          Comment


                            #14
                            Sildamata 12V pealt saab u. puhtalt 12W/4,oomi ja max u. kuni 16W/4,oomi. Ise olen ehitanud transistoritel vximu autosse ja sillatuna pigistasin puhtana u. 22W/4,oomil, ise usun, et parema skeemi puhul oleks vximalik tiba rohkem valja pigistada. Aga Teie siin raagite 70W ja 160W 12Voldise pingega!!! Tulge maa peale tagasi, kust kohast saab sellise amplituudi ka'tte 12 voldist + pingelangud?
                            PS! sillatud vximendit veelkord sillata ei saa.

                            Comment


                              #15
                              Rom kirjutas:Aga Teie siin raagite 70W ja 160W 12Voldise pingega!!! <<<< a vaata selle TDA1562 datasheeti.....seal on et 70W max ja 40W norm....ja TDA7386 4x40W max ja 4x28w norm.
                              Sõida,mees,aga ära mölise!

                              Comment

                              Working...
                              X