Teade

Collapse
No announcement yet.

kas võim võimendab Audese 037 või 064 ära?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas võim võimendab Audese 037 või 064 ära?

    Ostsin omale nyyd siis Technicsi resiivri kus siis 5 kõllide väljundit + supaka oma ka! Klass on tal märgitud H+ ja võimendi mark on SA-DX750!! Võimsuseks on märgitud 5x80w(din) 6ohmi.
    Järel on mul praegu radiotehnika BS-701, 200w,8oomi,89db. Need kõllid võimendab kenasti ära ma vaatan! :P

    Kui nyyd aga nende asemel panna järgi Audes 037 ???
    Nominaalvõimsus 160W,helisagedusriba 38-20000 Hz,
    6oomi,helitundlikkus 90 dB, kas võim jääb lahjaks siis??

    Aga kui panna Audes 064 ???
    Nominaalvõimsus 170W,helisagedusriba 38-20000 Hz,
    4oomi,helitundlikkus 90 dB
    need kõlarid on 4oomised, siis ta olex nagu vähem kui mu võimul, järelikult selline variant ei meeldi võimule?? Või tulex sealt siiski soundi!? :-/

    Njah, selline kyssa tekkis ka veel, et resiivril on ka subwoofri väljund, aga selle kanali jaoks takistust, ega ka eraldi võimsust pole välja toodud?? õpetusest seisab et passiiv subwoofi tuleb läbi teise võimu ühendada, aga aktiiv läheb otse, ei tea kui võimast supakat ära kannatab siis?? :

    #2
    Sel resiiveril peaks olema eraldi reþiim väikse takistusega kõlarite jaoks, vaata manualist! Peaks olema nii, et hoiad nats aega all A või B nuppu, vastavalt millised kõllid sul 4-oomised on, ja siis tuleb displeile kiri Low imp.

    Lahja on see võim küll, ilmselt ei saa sa volüüminuppu poole pealegi keerata, kui kõlraid ragisema hakkavad. See pole mitte üle- vaid alatoitmisest. Aga minuarust on siiski lärmi korralikult.

    Supaka võid panna nii võimsa, kui välja võluda suudad, supaka võimendi peab sul sellega sobima, mitte resiiver. Seda väljundit ei koti mingisugune kõlari takistus. Juhuks kui sa ei tea, siis aktiiv tähendab, et on sisseehitatud võimendiga, passiiv aga ilma võimendita.
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      On jah eraldi reziim, kohe nupp Low imp. on olemas!! Aga kas mitte pole räägitud et kui võimul on kirjas 4-16 oomi, siis suurema takistusega kõlle võib alati panna, väiksemaga aga mitte!? ???

      Sa mõtled siis et audesed ragisema hakkavad?? Sest ma võin oma kõllidega selle nupu põhja keerata 0db, aga on nii et mingit raginat, lihtsalt kõrged helid on nendel BS-701-del ja väga valjult mängivad. Sound on tõesti puhas!!

      Krt aktiivil on siis kõik nupud ka peal ja need maksavad rohkem ka! Aga mingi vend pidi mulle supaka tegema, pasiivi ja ütles et sel passiiv subwoofril on võim sisse ehitatud, et aint ühendamise vaev, kuigi mingit soundi reguleerimis nuppu tal pole!? see oli siis kyll puha vale jutt mis ta ajas!?

      Aga milline resiiver on nende Audese 037 ja 064-ja jaoks piisavalt võimas?? palju kanali kohta vaja oleks? Äkki oskad mõnda marki ka soovitada??

      Comment


        #4
        Kui passivkõlarile on võim sisse ehitatud, siis muutub ta nagu nõiaväel aktiivseks, aga no ega mina tea, mida see vend pakkus.
        Audestega ajab seesama võim sul ära küll asja. Tore, et sul kõlarid ei ragise, mul natsa teine Technicsi mudel ja ei hiilga eriti võimsusega. Kuigi on 5x80W peal kirjas.
        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

        Comment


          #5
          Võim peaks jah kenasti need Audesed ära võimendama. Kui aga supkas nagunii tuleb, soovitaks esikõlariteks midagi asjalikumat otsida. Audeste kesksageduste esitus mulle isiklikult näiteks üldse ei meeldi. Varu natuke kannatust ja uuri asja. Kunagi oli endalgi plaanis ühed nendest Audestest osta, õnneks jäid nad siiski poodi.
          Edu!

          Comment


            #6
            Võim peaks jah kenasti need Audesed ära võimendama. Kui aga supkas nagunii tuleb, soovitaks esikõlariteks midagi asjalikumat otsida. Audeste kesksageduste esitus mulle isiklikult näiteks üldse ei meeldi. Varu natuke kannatust ja uuri asja. Kunagi oli endalgi plaanis ühed nendest Audestest osta, õnneks jäid nad siiski poodi.
            Edu!
            Mis sa siis endale osta otsustasid??

            Comment


              #7
              Ei ostnudki poest midagi, kogusin raha juurde ja lasin eritellimusena teha.
              Aga võibolla on probleem lihtsalt minus, et soovin kõlarist kuulda muusikat mitte helirõhku...

              Comment

              Working...
              X