Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlari takistus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlari takistus

    Mul hetkel selline problemaatiline olukord: nimelt onvaljukas 4 oomine , aga olemasolev filter 8oM valjuka jaoks. Mõtlesin, et kas võin lihtsalt valjuka vahele jadamisi 4oM taki panna?
    Samas , et helikvaliteediga midagi ei juhtuks.Või väheneb selle taki tõttu võimsus valjukas.

    Mis ette võtta?

    #2
    Arvuta parem filter ümber, sul jääb ju pool võimsust sinna takile kinni. Heli kvaliteeti see ei tohiks mõjutada aga tak peab ikka võimas olema
    Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

    Comment


      #3
      Asi ongi selles, et filtrit ümber teha ei saa!Sest tahan teha nii, et korra panen filtrile kaks 4oM valjukat ja kui nii võimast muusikat pole vaja , siis ainult ühe+siis 4oM tak ka.Ma arvan, et muud võimalust ei jää üle, kui panna võimas tak ja kõik.
      Mul lihtsalt vaja sellist süteemi,et korra üks valjukas ja siis kui vaja panen ühe juurde.

      Comment


        #4
        nii void sa teha jah ega sellega sa kaotad aint helivaljuses mitte kvaliteedis see jääb samax.
        kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

        Comment


          #5
          Hea küll, saab siis nii tehtud.Aga kas keegi sokab ka öelda, kuipalju ma helivõimsuses kaotan?

          Comment


            #6
            3dB ma oletan

            Comment


              #7
              Täpselt pool võimsust läheb takisti peale.

              Comment


                #8
                Pane järgi!
                Mis värvi lähevad saiad kui neid mudida?

                Comment

                Working...
                X