Teade

Collapse
No announcement yet.

audes 70W81-8 8"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    audes 70W81-8 8"

    tahax sellest supa teha audese kodukal oli tema kasti liitrid 56 aga kui ma teen kinnise kasti kas siis liitrid muutuvad

    #2
    Liitrid muutuvad kohe kindlasti jah Aga mix sa kinnise teed ? Olen aru saand, et sa tahad kõva tümakat ? Tee nende andmete järgi mis audesel üleval ja usun, et saad parema tulemuse kui kinnise kastiga
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Ära tee!!!No see minu arvamus muidugi.Kui endale teed tee kinnine kast.Mul on mungi vana estonia kinnises kastis.Väga rahul.Ei pää ki olema nii madal mats.Kinnist on peale selle palju lihtsam meisterdada,Risk väiksem.
      Tee kinnine.Tee kast natu väiksem kui vendiga kastil.
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        Muidugi kui tahad kindlamalt teha, siis tee kinnine, väiksem risk pange panna. Aga kui vähegi viitsimist on, siis võid ju ntx bassbox pro-s kasti välja arvutada. Ja kui ma ei exi, siis oli see 70W81-8 mõeldud faasipöörajaga kasti, mis oli ka audese lehel kriblatud. St. seda, et parima hääle peax saama talt just inverteriga kastist.
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          täpselt, täpselt! ega audes mingi king audio pole, et kinnisesse kasti toppida. arvan, et audes annab inventeriga palju parema tulemuse! aga kui tahad asja kiiresti valmis saada, siis tee kinnine.

          Comment


            #6
            Ja no kuna kiiresti eriti mingit välimust oodata ple, siis tee parem juba aeglaselt/ilusti ja inverter. Usu mind kui kasti valmis saad on rõõm kohe oma töö vilja kuulda
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              kas audes 70W81-8 8" on hea või s..t

              Comment


                #8
                kas sellel audese 003k on vajalik see vahesein mis keskel on ???

                Comment


                  #9
                  Minuteada peab kinnise kasti puhul ruumala ikka suurem olemas kui inverteril.

                  Comment


                    #10
                    Kõik ikka sõltub valjukast :-/
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Ära tee!!!No see minu arvamus muidugi.Kui endale teed tee kinnine kast.Mul on mungi vana estonia kinnises kastis.Väga rahul.Ei pää ki olema nii madal mats.Kinnist on peale selle palju lihtsam meisterdada,Risk väiksem.
                      Tee kinnine.Tee kast natu väiksem kui vendiga kastil.
                      ;DKui sa kuulad plix-plax happemeeste muusikat st. midagi träänsi valtkonnast, siis võibolla ei pea tõesti bass madal olema. Muudel juhtudel aga kuluks ikka madalamad ja puhtamad helid kaa ära. Selliste asjade jaoks subwoofwe ju mõeldud ongi >

                      Ja kui sul on inverter kasti litraaz olemas, siis ei ole võimalik ju hullult puuse selle kastiga panna. Kui siis ainult inverteri pikkusega.
                      tervitades: Tarzic

                      Comment


                        #12
                        OT: nii, vaidleks trance'i koha pealt vastu, leidsin ühe väga huvitava plaadi mehelt RICHIE HAWTIN ja madalad helid on seal väga karmid
                        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                        t-linespeakers.org

                        Comment


                          #13
                          Samas jälle Hard Trance/Hard House ja Hardstyle meestel seda bassirõõmu on küll ja küll
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            Samas jälle Hard Trance/Hard House ja Hardstyle meestel seda bassirõõmu on küll ja küll
                            kle te kaldute teemast kõrvale >

                            Comment


                              #15
                              kas sellel audese 003k on vajalik see vahesein mis keskel on ???
                              see on pruss mõõtudega 20x50, teeb kasti jäigemaks
                              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                              t-linespeakers.org

                              Comment

                              Working...
                              X