Teade

Collapse
No announcement yet.

hakkan supikat ehitama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    hakkan supikat ehitama

    mul on xe 10" aga ma ei oska seda kasti liitreid välja arvutada bassbox on olemas aga ei oska kasutada äkki keegi arvutax välja :'(

    #2
    sellel XE-l pole ju T/s parameetreidki ;D

    eksperimenteerimine
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      bassbox on väga lihtne asi, sellega ei tohiks küll probleemi tekkida(harjutamine teeb meistriks). muidugi kui sa saaksid teada kuskilt mitme liitrist kasti see vajab, siis annaks vast kah midagi teha.

      Comment


        #4
        bassbox on väga lihtne asi, sellega ei tohiks küll probleemi tekkida(harjutamine teeb meistriks). muidugi kui sa saaksid teada kuskilt mitme liitrist kasti see vajab, siis annaks vast kah midagi teha.
        mis asi on fs,qts,vas

        Comment


          #5
          Kui sa neid andmeid ei leia, siis oleks vast kõige targem kinnine kast teha Fs on resonants sagedus vabas õhus, qts oli kasutegur vist ja vas-i ei oska ma lahti seletada ;D
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Xe-ga on jah selline asi, et tal pole peale võimsuse suurt tarka midagi kaasas nendest andmetest mida vaja olex. Ise arvutasin kasti GAS 12" supika andmete järgi. Otsi mõne enamvähem norm kõlli andmed ja tee selle järgi. Soovitan teha mudugi kinnine kast, sest inverteriga võib ta kplärisema hakata

            Comment


              #7
              norm kõlari järgi ära küll tee, sest nendel on ideaalsete kastide mõõdud väikesed, sest elemendi Q on madal.

              tee nii suur kast kui saad
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment

              Working...
              X