Teade

Collapse
No announcement yet.

soov supakas ise ehitada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    soov supakas ise ehitada

    Niisiis elemendid juba olemas ja filtrid ka. aga kast mis materjali soovitate, olen kuulnud, et tavaliselt püssiplaati, mdfi ja fineeri kasut. aga mida neist valida? ja millega kast seest täita, yhele panin kivivilla sisse ei tea kas oli õige tegu. vanasti tehti vist vatiga asi ära aga see vajub yhte nurka ära ajapikku. ja millest need õhu välja viimis torud teha või kuidas neid nimetataxe. ja tahax kasut plexiklaasi kui paks see peax olema. loodan, et saate aidata

    #2
    mdf on päris hea kuid pisut kallis. saepuruplaat on odav kuid kardab niiskust. kuldne kesktee oleks siis vineer. ja seda villa võid sinna sisse panna küll, ei tee ta seal paha midagi...

    Comment


      #3
      See saekas on ka purunemis altim kui muud eelpool nim. materjalid. Või murenemis!? Kuis kellelegi.

      Comment


        #4
        Kui otsid mingit lihtsat materjali siis vineer on see materjal Väga hea asi, ise ehitan ka vineerist (Tõsi küll saan väga soodsalt ). Annab ka ilusti töödelda ja pole tal midagi viga Kui seest tahad seinu katta siis poodides on müügil mahuline vatiin. See on asjalik asi
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          Kas sa väljast töötled kah kuidagi ära, voi jääb nii nagu välja kukub.

          Comment


            #6
            See va väljanägemine on minu puhul hästi õnnestunud termatiini ehk kunstnaha pealeliimimisega.Pärast nurkadeks Vellemani kataloogist ca 5 krooni eest nurgad per tükid.

            Comment


              #7
              Njaa, eks see kõllile viimse lihvi andmine ole kah omaette kuntst. Ise siin mõtsin midagi spooni poole

              Aga materjali poolt eelistaks jah vineeri. Mõnus jäik.

              Comment


                #8
                Väljast ikka töötlen jah Ise nagu olen teind musta värvi viimistluse
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  ma tahax teada kas sellist spooni ka kuskil müüaks kus ühel pool liim ja teisel pool kunst puit nagu keskue kõllidel ???

                  Comment


                    #10
                    kõlari välisviimistluses on mitmeid võimalusi: esiteks on võimalik katta kõlar riidega, mis annab väga laheda tulemuse, teine võimalus, pole nii kena kuid lapiga saab pühkida ja kolmas võimalus oleks muidugi värvida kuid see võtab kaua aega.

                    Comment


                      #11
                      valgustatud pleksiklaas :
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #12
                        pleksiklaasist aken ja bandbass oleks muidu ülbe küll, midagi laadset umbes nagu sellel audese supakal vast siis...

                        Comment


                          #13
                          ma mõtlesin, et väljast saab plastikuga ära katta, kui leian seda poodidest. käisin vaatasin poodidest ja mdfi rakverest ei leidnud, niisiis teen vineerist ja tulebki asjalikum, nagu näha. aga see inverteritoru kas tavaline kanalisatsiooni toru nt ei kõlbax :P. ja plexiklaas valgustatud? äkki keegi räägib sellest või leidub mõni pildike sellest isegi.

                          Comment


                            #14
                            Solgitoru sobib invertertorux väga hästi ! Ma pakun, et enamus odavamad sytemod (isetehtud) on solgitoruga (muidugi kui mõni inverterkast ylce on) 8)
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              nii mõned pildikesed leidsingi isegi aga nyyd ledide probla, kust neid saada.

                              Comment

                              Working...
                              X