Teade

Collapse
No announcement yet.

papist kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    papist kõlarid

    uues Tehnikamaailmas annab Olavi Kärsna hea hinnangu papist kõlaritele (saab ka Eestis osta).
    Kas keegi on juba selliseid kõlareid proovinud?
    On nad tõesti arvestatava helikvaliteediga 2000 kroonise hinna juures?

    #2
    millised on papist kõlarid?!?
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    Comment


      #3
      NXT paneele siis mõeldakse? No võimalik et nende dünaamika on parem, kuid subbakas on nende kastide puhul möödapääsmatu.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Täielik naljanumber on see papist kõlar..
        Kes on need lollid kellelt see 2000 nülitakse?
        Iga 1000 kr. arvutikõlarite komplekt mängib sellise lõdva randmega üle ja "võimendi" saab peale kauba.
        Rääkimata mingitest kasutatud kõlaritest sama hinna eest, kaasa arvatud kõige õnnetumatest S30-st.

        Comment


          #5
          Rääkimata mingitest kasutatud kõlaritest sama hinna eest, kaasa arvatud kõige õnnetumatest S30-st.
          mis sa sõimad s30? ;D s30(vähemalt 15AC 220) on jumala normull koduseks kuulamiseks (eriti tymmivihkajate naabritega), õige võimu taga ;D ;D
          Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
          DeeJay Catass

          Comment


            #6
            kas kuskil netis ei ole pilte nendest papist kõlaritest?!?
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment


              #7
              Ülihea artikkel ilmus just värskes "Tehnikamaailmas"
              Loe ja imesta
              Ka minul on ALATI palju probleeme!

              Comment


                #8
                see tehnikamaailma artikkel jättis nendest kõllidest päris hea mulje. rõhutati seda, et asjad on eriti sobilikud piknikule. ka mulle meeldiks rohkem kuulata piknikul muusikat läbi kõlarite mida ma näen kui mingit siukest musa mis tuleb allalastud tagaakendega autost...

                Comment


                  #9
                  Yks täiendav kysimus: kas need papp-metslased on umbes sellised lamedad plaadid, mis seinale sobituvad???
                  Ja mille eesmärk on heli tekitamise kõrvalt ka kena välja näha?

                  Comment


                    #10
                    Ma mõtlen papist kõlarite all näiteks papist membraaniga valjuhääldeid,st.valjukaid ,millel pole läbivetruv ääris
                    kummist.Tavaliselt on sellised kuni 500-watised profivaljukad.Kui aga papist hakata kõlari kasti ehitama,siis palju jõudu!Ideaalne kõlarikorpuse materjal oleks hoopiski graniit või mõni muu jäik materjal.
                    Kõlari sisemus peaks olema kaetud mingi heli neelava kattega.(kui papist teha kõlar,siis see saatan hakkab ju musa(bassi) taktis "läbi vetruma" ja seega ka ise tundmatute harmoonilistega helisid tootma.Nii,et siis
                    saaks bassimehest terve bändi kokku)

                    Comment


                      #11
                      jutt käib siin hoopis uuest systeemist kõlarimaailmas, mitte lihtsalt papist kast. on selline ylaly kitsenev kolmnurkde kujuga kast... ja sees mingi asi, mis liigutab õhku... ei oskagi nimetust anda igatahes ma olen kuulnud neid kõlle (lefkan audios tlnas) ja ei ytlex kyll paha sõna. Heli ikka uskumatult hea. aint jah,, subba ostax juurde
                      1 asi tekitab kyl muret. need papid ju ei pea just eriti kaua vastu.... ntx kui kogemata midagi pihta läheb...või koduloomal kõht tyhi...vms..
                      mingi link ka: http://www.lefkan.ee/uudised.htm

                      Comment


                        #12
                        Kõlarimaailmas minu jaoks viimane uudis oli 80.-te keskel,
                        kui radial-mootoriga läbi kruviülekande tehti bassivaljukas.
                        Kui keegi avastab,et jäätmetest saab asju teha,on rohelistel
                        muidugi "vunts viiesaja" peal.Muide,selle papist asja data-sheeti ei leidnud.Mis siis saab,kui suvi tuleb ja õhu relatiivne niiskus hakkab üle 90% olema.Vanasti olid papid pagana hügroskoopsed-st.neile meeldis väga vett endasse imada.Kudas on,kas saab tagavara papitahvleid ka kohe kaasa osta? ???

                        Comment


                          #13
                          mingi samasuguse asja saab ise teha nii äkki, et see mootor, mis kõvakettal salvestuspead, ühendada kõlariväljundisse ja siis mingile alusele kinnitada :P
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #14
                            See papp on vast millegagi immutatud nii et vihmasemagi ilma korral saab lood kuulatud

                            Comment


                              #15
                              mingi samasuguse asja saab ise teha nii äkki, et see mootor, mis kõvakettal salvestuspead, ühendada kõlariväljundisse ja siis mingile alusele kinnitada :P
                              Hea mõte!Ma olen nii omasoodu arutlenud cd-mängija
                              mehhanismi meh.draivi peale.Seda asja peaks olema võimalik teoreetiliselt nende vahenditega teha küll.Enne tuleks seda mehhanismi proovida käivitada helisagedusvooludega.Õhtul uurin asja,et kas see mootori käivitamine nii kuradi lihtne ongi.Muidu vaata asjast,kui paned google otsima märksõna"horn foldings",see viitab kohe breemeni ülikooli saidile,kus mitmeid häid ruuporite projekte.Neist viimane näitab ka"servo drive bass inc"peale.Seal on asjast juttu
                              hulgim.Ja see on bassimaailma karmeim peale aatomipommi.

                              Comment

                              Working...
                              X