Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia + audes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia + audes

    Oleks selline plaan estonia 035 kastide sisse panna audese elemendid(madal,kesk ja kõrge).
    Tuleks sellest midagi head?......või oleks mõtekam uued kõlarid osta?

    #2
    Noh ütleme nii et üritus läheb sulle maksma mingi 2500 krooni. Ja siis on kah lood nii et suht nagu kuldne kesktee - need Estonia kastid ei ole Audese woofritele mahu häälestuse järgi kõige paremad...
    Kui tahad nii teha siis tuleb arvestada ka filtri modimisega. Ühesõnaga jama kui palju.
    Minu arvamus on siis teada. Vaatab mis teised arvavad.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      soovitaks siiski ise uus kast ehitada või siis audesest tellida täpselt tollele kõllile mida sa tahtsid panna eraldi kast tellida. vaevalt oleks mõtekas panna audest mingisse suvalisse kasti
      Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
      DeeJay Catass

      Comment


        #4
        Noh kui uusi kaste ostma tahad hakata, siis vaata ka huvi pärast mu profiili...Seal üks lingike...
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          soovitaks siiski ise uus kast ehitada või siis audesest tellida täpselt tollele kõllile mida sa tahtsid panna eraldi kast tellida. vaevalt oleks mõtekas panna audest mingisse suvalisse kasti
          saatsin audesesse maili üksvahe ja mulle öeldi et nad valmistavad kaste alates viiekümnest tükist.

          Comment


            #6
            no sii tuleb lihtsalt hulgi tellida ;D ;D ;D
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment


              #7
              arvata on et päris kirves tuleb.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                mida vanade estoni kõllidega peale hakkad? kui neil kõrgsagedused on töökorras, siis kas ei oleks huvitatud nende mahamüümisest?

                Comment


                  #9
                  ma ostan passikad ära ;D ;Dmeili mulle kui asi on jõus helitechnic@hot.ee

                  Comment

                  Working...
                  X