Teade

Collapse
No announcement yet.

amfitoni filter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    amfitoni filter

    1) Mul vanal amfitoni filtril on üks konde ära kuivand (kõriseb kui kallutada) ja too on 30mkF, kust sellist kondet saada või saab seda millegagi asendada? seal on tegelikult 2 sellist 30mkF kondet aga ainult yks kõriseb ja nad on jada ühenduses niiet nad peaksid siis kokku olema 60mkF?!?

    2) seal on keritud poolile see traat 2'e kordselt?! mis see juurde annab ??
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    #2
    sellise paberkonde võid leida vanaaegsest vene raadiost või elektroonika poest

    Comment


      #3
      selge, mul just ongi yks vana vene raadio vaja lammutada, ehk saab siis sealt
      siiski tahaks 2. küsimusele ka vastust
      Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
      DeeJay Catass

      Comment


        #4
        Mix kahele kihile ? Äkki ei mahtunud need 200 või mis iganes palju ühele kihile ära ? ;D
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          ei see traat mis sealt välja tuleb (2 otsa: pooli lõpp ja algus) nood mõlemad koosnevad nagu paaris traatidest... no kuda ma seletan ;D
          Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
          DeeJay Catass

          Comment


            #6
            Kuidas sa aru saad et konde on ära kuivanud.mUl ühe Orbita filtriga selline jama, et kesksagedus käriseb ja mängib väga vaikselt võrreldes madala ja kõrgega. Valjuka viga pole....

            Comment


              #7
              vaata mul need vanad suured vene (kuubikud) konded, ja kui kallutada kondet siis käib selline kõrin läbi! peaks vist selle kõristina müüki panema ;D
              Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
              DeeJay Catass

              Comment

              Working...
              X