Teade

Collapse
No announcement yet.

valjukas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    valjukas

    ostsin 15kr eest täitsa korraliku valjuka.. aga ei tea kas ta on 6gd2 või 10gd34. kuidas ma saaksin välja uurida kumb ta on? või on neil t/s parameetrid samad? oleks vaja kast teha.. kui suur? olen kuulnud,et sellel 10gd34 peaks olema 9liitrit kasti maht..(inverter)

    #2
    Väliselt on nad mõlemad samad, tegelikult on ka muu jama sama. 6GD2 on lihtsalt väga vana markeering, hiljem tuli 10GD34 sellest samast valjukast ja päris hiljem juba 25GDN1-4 või 25GDN1-8. Ja 9 ltr kasti on täitsa paras.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      ja kui suure vendi paneksin? või on see kinnise kasti maht?

      Comment


        #4
        See on ikka inverteriga kasti maht - no pane selline 30...40 mm ja mingi 100 mm pikk.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          suured tänud.. järgmine nädal läheb ehitamiseks..
          arvatavasti panen ta keskbassi mängima.. mingile 4w(nom) võimendile järgi..

          Comment


            #6
            4w ikka väga vähe kõssama. :-/asi väärib rohkemat.Vähemalt 10w
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              vähe tal jah võimsust, aga müdistab peris hästi selle 4w kohta.. ja see võim seisab praegu niisama kapi äärel ka.. mõtlesin,et leian talle kasvõigi mingi kasutuse..

              võim on ise mingi romantika 222
              63-18000hz,4om,4w.

              Comment


                #8
                kui palju on s30(4om) kõlari sisemised mõõdud? ja kui suur on vent? äkki kellegil on selline kõll kodus ja äkki saab ära mõõta.. ma netist kahjuks ei leidnud(kõik lehed olid maha võetud)

                Comment


                  #9
                  Oot ikka 10GD34 kõllile vaja või 25GDN-3-4 ? Minuteada vanades melodija kastides invertereid nagu polenudgi, vaid oli kinnine kast.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Oot ikka 10GD34 kõllile vaja või 25GDN-3-4 ? Minuteada vanades melodija kastides invertereid nagu polenudgi, vaid oli kinnine kast.
                    melodija kinnised kastid olid vist mingi 6l.. nood ei mängi eriti madalale..
                    palju selle 10gd34 valjuka originaalkasti mõõdud on?

                    Comment


                      #11
                      364x214x195.. leidsin juba ise.. eile millegi pärast radi0tehnika.narod.ru ei töödand...

                      Comment


                        #12
                        Ma vaatan, et sa kasutad neid s-30B andmeid. Aga minuteada kasutati nondes 25GDN-3-4 bassivaljukad, millest siin ka juttu on olnud.
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          Dixo sa eksid. S30tes pole kunagi sellist elementi nagu 25GDN3-4 originaalis kasutatud - selle markeeringuga elemendi nominaal võimsus on 15W ja tema kunagine markeering on 15GD14 või 15GD17.
                          Vaat nii.
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #14
                            Nojah see, et ta vana markeeringuga 15GD14 või 17 oli seda tean ma isegi, kuna yhed siin samas mul mängivad Aga ega see ju valjukat ei muuda kui ta lihtsalt vana nimega on ? Ja erinev on ta ikka 10GD34-ast
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              On küll erinev 10GD34-st, aga seda tüüpi valjukat(selle markeeringuga siis) pole kunagi S30s originaalis olnud.
                              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                              indrek@sac.ee, +3725174765

                              Comment

                              Working...
                              X