Teade

Collapse
No announcement yet.

kontserti kõlar 12"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kontserti kõlar 12"

    mul on mingi element aga ei tea mitu watti ta on ja mitu oomi ainult on kirjas et REPL.BSKT 00013860 STOCK/SALES 00013750 71200633

    #2
    mõõda üle mitu oomi aga vot nende wattidega ei teagi kohe

    Comment


      #3
      mul on mingi element aga ei tea mitu watti ta on ja mitu oomi ainult on kirjas et REPL.BSKT 00013860 STOCK/SALES 00013750 71200633
      Mix arvad kohe,et kontserdi-kõlar?Ega mingit logo pole
      valjukal peal?

      Comment


        #4
        Kirjelda seda valjukat..Paplõdvik??Topeltkoonus???
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5

          Mix arvad kohe,et kontserdi-kõlar?Ega mingit logo pole
          valjukal peal?
          see on mingi peavey oma

          Comment


            #6
            See firma teeb küll jah kontsert kõlle.
            Kui ta juhuslikult basskitarri valjukas pole, viin ta minema ;D
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              mul on mingi element aga ei tea mitu watti ta on ja mitu oomi ainult on kirjas et REPL.BSKT 00013860 STOCK/SALES 00013750 71200633
              minuteada peavey kõllide küll sellist möla peal ei ole, seal peaks olema selgelt öeldud oomid ja watid...

              Comment


                #8
                oota.oledsasiismüügist huvitatud.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  oota.oledsasiismüügist huvitatud.
                  ma arvan et mingi 400.- tal on papp parandaud aga väga hästi liimi jälgi ei ole aru pole saada

                  Comment


                    #10
                    Muide, kas selle membraan on täiesti papist(sama materjal, millest koonus) või on membraani osa mingist pehmemast materjalist.Tänapäeval ju nt. bassivaljukaid puhtalt papimebraaniga ei tehta.Pannakse mingi vahtkummist voldiline lõdvik külge.

                    Comment


                      #11
                      peavey bassikad peaksid olema kõik ühtlaselt samast papist. peavey teeb ju kontsertkõllidele bassikaid ja kontsertkõllide puhul on ju tähtis suur helirõhk...

                      Comment


                        #12
                        Muide, kas selle membraan on täiesti papist(sama materjal, millest koonus) või on membraani osa mingist pehmemast materjalist.Tänapäeval ju nt. bassivaljukaid puhtalt papimebraaniga ei tehta.Pannakse mingi vahtkummist voldiline lõdvik külge.
                        tal on mingi kummiga läbi immutatud riidest mebraan

                        Comment


                          #13
                          ma joonistaksin pildi aga ma ei oska eda sii saata

                          Comment


                            #14
                            Tänapäeval ju nt. bassivaljukaid puhtalt papimebraaniga ei tehta.Pannakse mingi vahtkummist voldiline lõdvik külge.
                            See on küll mingi vale arusaam. Korraliku helirõhuga bassikad ongi ainult papist (või sellele sarnasest materjalist)
                            Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                            Comment


                              #15
                              peaveyde membraanid on tehtud kevlarist
                              kes tahab veel lugeda huvitavat peavey valjukate kohta lugegu seda: http://www.peavey.com/products/proaudio/sp...spkrcomponents/

                              Comment

                              Working...
                              X