Teade

Collapse
No announcement yet.

S90 bassikatele kast!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S90 bassikatele kast!

    http://www.audes.ee/new/gifs/cabinets/sw106a.jpg

    Kas see kast sobiks s90 bassikatele?
    need s90 omad on natuke vääraka kujuga, kas siis pean nad plaadi sisse freesima, nagu on originaalis? missugust filtrit kasutada? s90 originaal filter sobib? elemendid ise on 4oomi!
    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
    www.sansui.us/AU-9500.htm

    #2
    freesi siis, kui see sind häirib, kuid võid ka midagi uut leiutada

    filtrit võid proovida, äkki sobib lõikesagedus


    aga kas tahad seda kasti osta või ise ehitada?
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Chekka sinna. ->
      http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1048425900

      Mul praegu s-90 basskõlar on kastis, ning heli on ikka päris hea
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        Ise tahaks ikka aretada
        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
        www.sansui.us/AU-9500.htm

        Comment


          #5
          siis bassbox pro ette ja arvutma/sobitama, kuigi siin foorumis kasti mõõtudest räägitud juba ja kasti disain on viimane asi, mille pärast muretseda
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            Võtsin siis selle Bassbox Pro lahti ... 8. klassi haridusega ei ole selles programmis vist küll midagi peale hakata :-/

            http://www.audes.ee/new/cabinets/cabinets.htm

            Audese lehel on selle kasti mõõtmed juba antud, kas ma neid ei võiks kasutada? lihtsalt teen samasuguse kasti ja panen oma s90 bassikad sinna sisse ???
            Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
            www.sansui.us/AU-9500.htm

            Comment


              #7
              8 Klassi haridusel pole häda midagi. Minul saab see aasta 8 klassi täis, aga kaste teen edukalt ! Bassboxis pead ikka arvutama igale kõlarile vastava kõlari, sest ntx ega s-90 basskõlar ju s-30 kõlarikastis head häält ei teex ;D
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Audese lehel on selle kasti mõõtmed juba antud, kas ma neid ei võiks kasutada? lihtsalt teen samasuguse kasti ja panen oma s90 bassikad sinna sisse ???
                nii see asi ei käi,et kui kõlari läbimõõt on sama,et siis võid vabalt ta teise kasti panna.. igal kõlaril on omad T/S parameetrid.. (igal kõlaril on mahuga kast).. panna võib ikka mingisse teise kasti,aga nii ei saa tast seda mida ta on võimeline andma..

                Comment


                  #9
                  Just täpselt ! Vastavalt kõlarile ja parameetritele ikka kujundad kasti oma heli nägemuse rahuldamiseks.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Kui tahad neid valjukaid sinna 2tk sisse panna, siis optimaalne oleks kusagil teha veidi alla 90L kast.Vaata, palju selle kasti rummala seal tuleb:nagu näha tahad teha subwoofrit autosse, siis peaks sul olema selline filter mis kusagil 200Hz pealt ära lõikab heli.Kui sul orig. filter olemas ja see on meõldud 8om bassikale, siis saad ka seda kasutada-paned oma valjukad lihtsalt jadamisis(4om+4om=8om)
                    Aga, kui pole siis pead ise valmistama-poole kerida oskad?kondedest jagad midagi(millleks kasutatkse, kuidas mahtuvust loetakse)..kui vaja võin midagi välja ka arvutada-siis ainult kui aega saab!

                    Comment


                      #11
                      4 oomisele filtrile ei tohiks ka 8 oomi midagi teha, ainult oomid ei v6i v2iksemad olla.
                      Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                      DeeJay Catass

                      Comment


                        #12
                        Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis ma võiksin teoreetiliselt samsuguse kasti teha, mis on lingil antud, aga natuke suurema? <90l  
                        Woofrit tahaks nii autos, kui ka kodus kasutada  
                        Mul on 2x 4oomi filtrid ja elemendid on ka 4oomi - panen ühe filtri ja kõlarid jadamisi? siis saan 8 oomi
                        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                        www.sansui.us/AU-9500.htm

                        Comment

                        Working...
                        X