Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwoofer

    Tere. On plaan ehitada autosse subwoofer (jälle ) Aga ei oska hetkel elementi valida. Hinnaklass oleks kuskil 1000 eeki. Samas vbl 1,5k ära ka ei tapa. Soov oleks siis 12' valmistada, kuigi ega 10' pole ka vastumeelt. Kas audes oleks autosse mõeldav? Jagage soovitusi.

    Ette tänades.

    #2
    OLeneb kuidas sa kuulad ja mis muusikastiili austaja oled ? Ja kas 1.5k puhtalt elemendi eest ?
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Põhiliselt kuulan autos ikka klubi muusikat. Jah, elemendi hinnaks kuni 1,5k ja plaanis teha invertertoruga kast ja üle 60l kasti ei tahaks teha.

      Comment


        #4
        Signat, Impact, SPL. Võid uurida veel ka DSL`i ja MDS`i hindu.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          intz killib mu ära kyll selle soovituse eest...
          aga, kui sigant impact jt kallix jäävad siis IMO pioneer ts-w304c on ka oma hinna eest päris korraliku heliga ja sobib ka klubimuusikaga lammutamisex, bassi kyll ja kyll ;D ;D

          Comment


            #6
            Ei ära päris ei killi. Aga noh kui sulle Pioneer meeldib või sul Pioneeri vastu midagi pole, siis võid ju ka selle võtta. Lihtsalt ise küll tegemist enam ei tahaks teha, vähemalt omale küll mitte.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              kõige parem selle hinna eest on rockford foscate 10" maxab 1200.-

              Comment


                #8
                Kui sa nüüd mõtled rockfordi Z-seeriat, siis seda ei julge küll ausalt öeldes soovitada. Sellel elemendil maksab nimi nats rohkem kui asi tegelt väärt on. Kui tahad head ja odavat osta Audes. 2 tk kasti 63l inverteriga kast ja bassi rohkem kui küll. Kusjuures pea selle 1200.- eest, mõni eek juurde, saad neid 2 tk ja kvaliteet on parem kui sellel rockfordil.

                Comment


                  #9
                  ma ei mõtle seda varianti ma mõtlen seda mis maxab 1590.- ja magnet on sama suur kui kõll ise minu teada ta kaalus mingi 3kg ;D ;D

                  Comment


                    #10
                    Äkki kriblad juba täpse markeeringu siia siis saame aru millest sa räägid ?
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      @Dixo. Kõlli kirjelduse järgi pakuks et mõtles seda RFR3110, 1000/2000W. Huvitav oleks teada kus sa selle hinna oled võtnud 1590.-. Sellise hinnaga võtaks ma neid kohe mitu tüki endale. Kuna hinnakiri mis mul käepärast on annab jaehinnaks 5410.- ;D. Rokfordil, mis enamvähem pandavad woofrid on, on High Energy seeria, mille 10" maksab al 1800.-. Aga see ei lähe jälle sinu kirjeldusega kokku , kuna magnet sellel tunduvalt väiksem kui kõll ise.

                      Comment


                        #12
                        Sry, eelnev jutt oli mõeldud helitehnikule

                        Comment


                          #13
                          Jah, mulle endale tundus ka, et ainus rockford selle raha eest on Z seeria oma. Mina võtax sealt juba 12" elemendi, kuna tal tiba rohkem vatti sisse saab lasta, ka iseloomulikult 12" omane sygavam heli ning maxab kõigest nii 1100.- Aga kindlalt ei julge väita, kuid audes võib kah päris korralikku heli teha (pole ylce kindel)
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            Tere. Väga hea arutelu käib siin ja selgub et peaks ikka kuskil 1,5k arvestama. Ja küsiks veel mõne elemendi kohta. Kas Kenwood KFCW3005 oleks mõeldav? Ja mis imeloom Pioneeril see TS W1000DVC on? Mida arvate SPL V 10S elemendist? Oskab keegi peast öelda palju nt. Audese 10" tk ka maksab?

                            Comment


                              #15
                              Sooviks isegi teada mis see Kenwood endast kujutab, paar aastat juba silmand sellist Plus Miinus Elektroonikas.

                              Endal toas Audese 75w82-8 elemendid kastides. Aasta tagsi olid Noores Tehnikus ~480 EEKU. Sai autos ka katsetatud, ainult Pioneeri 4X45W maki taga. Võttis auto päris hästi kohe värisema.

                              Ega need 10" ka palju kallimad pole, sest kärg oli kõige kallim mida sel hetkel saada oli. Ja 2 tükki pannes peaksid kohe hirmsat moodi helirõhku tekitama.

                              Minu soovitus: Audes


                              BassZone

                              Comment

                              Working...
                              X