Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia Y-101

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia Y-101

    Sain selle võimendi, aga üks kanal on väga vaikne. Äkki oskate öelda, mis võiks olla või mida teha.

    #2
    Mul Amfiton 35Y-101c'l oli sama jama, aga see indikaator ees mõlema kanali oma, seal kolkisin veidi selle vaikse kanali indikaatorit ja siis m2ngis taas sama k6vasti...
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    Comment


      #3
      Kolkimisest ei olnud eriti kasu, eks ma üritan veel, aga panin tähele, et selle vaikse kanali indikaator ei põle. Ja teise kanali oma põleb, aga ei näita heli tugevust. Äkki oskate veel midagi soovitada.

      Comment


        #4
        äkki on sisednd taga lahti tulnud, mul oli kord vinüülimängija sisendiga nii, et üks kanal oli lihtsalt lahti
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          Kohe vaatan ühendusi. Aga indikaatoris ei saa viga olla, kuna kui võtan juhtmed indikaatori skeemi tagant ära, siis ei muutu hääle tugevus.

          Comment


            #6
            Ühendused on kõik korras. Äkki oskate veel midagi soovitada.

            Comment


              #7
              sisse ikka tuleb korralikult mõlemast kanalist? ???
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                Ei tule :P Ainult ühest kanalist tuleb(Olen ikka loll küll). Aga kui teisele ühendada siis ei tule midagi. Niiet ühe kanaliga ikkagi mingi jama.

                Comment


                  #9
                  Tee mis tahad, aga üks kanal ei tööta. Oskab keegi mingit nõu anda? Või on kellelgi see katkine võim nurgas, millelt saaks ühe kanali skeemi?

                  Comment


                    #10
                    Alustada võiks metallteraviku otsaga, kui spets seadmeid ei ole. Mõlemad kanalid on ühesugused ja üks kanal on terve. Nii et, ettevaatlikult puudatada terve kanali mingit kohta (nt aktiivelementi või lüüdi otsa), seejärel vigase kanali sama kohta. Alustada tuleks siis tagant ettepoole, st võimu lõpust alguse poole. Seda nimetatakse võrdlusmeetodiks ("töö kruvikeerajaga")! Kui leiad erinevuse (korras kanali puhul kuuled urinat või krõbinat, vigase puhul aga mitte), on kahtlane koht käes. Ehk aitab see pisuke inf.
                    Võibolla mingi lüüt on mahtuvuse kaotanud?

                    Ettevaatust! Diagnoos telefoni teel võib inimese teise ilma saata :-)

                    Comment


                      #11
                      Ei leidnud erinevusi :'( ja kahjuks mul ossi ei ole. Äkki on keegi Tartus, kes asjale silma peale heidaks? Või on kellelgi veel mingeid soovitusi.

                      Comment


                        #12
                        Minul ossi pole, aga mina otsin vigaseid kohti kõrvaklapiga.Mul on 1600oomine kõrvaklapp ja sinna topin konde ka veel alalise kaitseks.Siis võib teda igale poole toppida.Ajab aasja ära.
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          Kui teine kanal mängib moonutusteta aga lihtsalt vaiksemalt on kõige tõenäolisem,et mingi ülekandelüüt on ära kuivanud.Vea saab kätte kui proovid lüütidele paralleelselt teist lüüti juurde ühendada.Selles võimus on üks varjestatud karp,võta see lahti ja proovi neid lüüte,mis seal sees on.Võibolla aitab!Aga üldiselt on kirja teel võimu üsna keeruline remontida.

                          Comment


                            #14
                            Võin väga vänta panna, aga äkki balance potekas kooki jooksnud.
                            muusika on kuulamiseks

                            Comment


                              #15
                              Kui koju saan siis proovin lüüte. Balance ei saa nagu olla kuna see tundub normaalselt töötavat.

                              Comment

                              Working...
                              X