Teade

Collapse
No announcement yet.

võimas võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimas võimendi

    http://users.swing.be/edwinpaij/ampli_mosfet_360_w.htm

    ei tea, kas selline asi ka teostatav on???Muidu oleks huvitatud küll, kuid seal lehel pole nimetatud neid komponente , mida selle võimu jaoks vaja!

    Vägev pill!

    NB!mis see maksma ca võiks minna

    #2
    heh kusjuures ise vaatasin sama võimu mingi 30min. tagasi igaljuhul ma arvan et selle võimuga lased endal terve korteri õhku 8)........aga kui tahad ehitada siis sial all oli link st. et siis piad mailima sellele tegijale kes selle webi tegi
    Ja ma arvan et ega ta vist rahast kah ära ei ütleks > nii et vaata ise :-/

    Comment


      #3
      Ma kardan et see läheb kalliks.Ehita näiteks tda7294 kivi peale umbes 200w.Kahe kiviga.Hea lihtne ehitada.Ise olen sellise valmis teinud ja on töötanud ligi 1.5 aastat.
      smasher55@hot.ee<------küsimused

      Comment


        #4
        Kas seda kahekiviga varjanti saab koormata ainult 8 ohm-iga? kui võimas trafo, palju volte vaja läheb?
        Hirmsasti tahaks teada?

        Comment


          #5
          Sai ka seda skeemi uuritud,mõningad näpukad on seal sees,aga siiski peaks see töötama.Usun ja oma kogemustest ütlen,et järgitegemist tasub vaid siis,kui oled mezik
          fänn ja Sul on kastitäis fett`e läbisussutamiseks ning
          pagana hea sisseseadega(ossid,gened,spektrianalüsaator)
          labor.Muide,mis TDA 7294 -desse puutub,siis üle 160-180
          watist võimu nende peal ei saa(toide+/-32V,sildühendus,koormus 8 0hmi).TDA7293-de abil seeeest
          saab teoreetiliselt ehitada mida-iganes matsuga võimu,kui trafot kasutada.Uuri lähipäevil heade mõtete kohta,pistan sinna asjast skeemid ja nõuanded.

          Comment


            #6
            Uuri lähipäevil heade mõtete kohta,pistan sinna asjast skeemid ja nõuanded.
            Tere, Ole kena ja lisa sinna kas võimu koorem 4 või 8 ohmi on seotud võimu toitega? olen jälginud erinevaid skeeme 7294 kivile ja mulle tundub ,et nii ja naa.
            Hirmsasti tahaks teada?

            Comment


              #7
              Mis need fetid on?
              Mul küll sellist laborit pole, aga tahaks ikkagi korraliku võimu kokku panna.Kui jälgin täpselt skeemi ja kõik õigesti kokku tinutan, kas sellest siis ei piisa , et kvaliteetset võimu saada?
              Ausalt öeldes pole suurem elektroonik, aga selline võim oleks vajalik.Mingi eriti fänn ka pole.

              Muide, kas pean tegema kaks sellist analoogset võimendust või on see seal juba kahekanaline?

              Comment


                #8
                Selle kivi puhul pead jah tegema kaks täiesti analoogset võimu et saada kahte kanalit 8)

                Comment


                  #9
                  Ja ei maxa unustada toidet.2X360W!!!Kuna Sa oled,nagu kirjutad,algaja,siis ma arvan,et impulsstoidet Sa tegema ei taha hakata.See aga tähendab,ma ei taha mõeldagi,kui suurt trafot...igatahes võim ehita siis kohe sinna kohta,kuhu tahad,pärast ehitad kasti ümber
                  Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                  Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                  Comment


                    #10
                    NO trafot tahab ta jah võimast, aga see on üsna võimas asi ka.Leidsin netist mõne veidi lahjema projekti :2*200W-trafot aitaks üks tuttav teha, ta tegeleb sellega.
                    Ma just mõtlen seda, et kui kõik õieti kokku tinutada, kas on võimaslus, et võim hakkab kehvalt mängima:moonutused,,,,või , mis igasnes?

                    Comment


                      #11
                      Loomulikult on olemas võimalus,et hakkab esialgu moonutama.Tranzid tuleb valida lähedaste beetadega jne...Nii et paljalt jootmisoskusest on kindlasti vähe.Aga kui viitsid pärast häälestamisega mängida,siis mix ka mitte teha.Kuigi mina soovitax mingi võimsama kivi baasil võimu.
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #12
                        Mis need fetid on?
                        Fet'id on väljatransistorid maakeeli

                        Comment


                          #13
                          Aga, kas siis transsidega võim pole mitte parem,kui kivi baasil tehtu?Kuidas helikvaliteediga ka on-äkki on erinevusi.

                          Comment


                            #14
                            Helikvaliteet on ikke sama sest et ju see kivi ......st. et seal kivis ongi need transid, lihtsalt on pisemad proportsioonid.......või mis??? minu arust on nii

                            Comment


                              #15
                              Uuri lähipäevil heade mõtete kohta,pistan sinna asjast skeemid ja nõuanded.
                              Kuidas edeneb?
                              Hirmsasti tahaks teada?

                              Comment

                              Working...
                              X