Teade

Collapse
No announcement yet.

võimendi kivi baasil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimendi kivi baasil

    Ütleme nii et mul on võim, aga wärk on selles et kui ma võimu kokku panin siis unustasin panna kivile radika.......kivi kuumenes ja mingi mõningate sekide pärast sain aru midagi on mäda siis tõmbasin juhtme välja ja jahutasin kivi maha......aga põhi point on selles et kui mul oletame põles kivi läbi et kas siis kui ma võimu uuesti tööle panen tuleb kõllidest mingit heli või on nad tumm vait, et isegi surinat ple kuulda ???

    #2
    No,Tere!
    Mis klozi baasil see forgotten freezing võim oli/ON?
    Üldjuhul võixid hakata pikka lauda ette valmistama-muidugi
    matuste mõttes,sest paljudel kivi peal seisvatel PA-del
    ülemõistusekäivaat terokaizet põle.

    Comment


      #3
      Unustasin ütlemata,et ära valjukat kohe torma selle võimu
      järgi kohe ühendama-kui võimalust on,siis esteks väljundisse alalisvoolu-voltmeeter,teisex,(kui see midagi ei näita),siis samasse vahelduvvooluvoltmeeter.Parem olex muidugi oss.Kui ilma sisendsignaalita see va põlend midagi
      ise toodab(esineb mingisugunegi üle 100 millivoldine
      väärtus),siis diagnoos on ühene-küsib õue!
      Lugupidamisega
      võimuspez

      Comment


        #4
        see oli võim tda2050
        ja tegelt ei saanudki aru kuda sa nüüd siin siis seletasid et mis moodi ma siis aru saan kas on pees või mitte???

        Comment


          #5
          1.enne sisselülimist sisendsignaali ots läbi 1 kilose taki keresse.2Väljundisse(4 .jalg) ja kere vahele alalisvoolu voltmeeter3.lülita toide sisse4.Kui see voltmeeter näitab rohkem,kui ma eelpool kirjutasin,siis on nii nagu ta on.
          Et küsib õue. >

          Comment


            #6
            no krt mul näitab siin juba 5v. kanti
            no jah siis on pees ..... poodi uue kivi järele

            Comment


              #7
              Ostsin poest uue kivi ja panin sisse ning töötas väga ilusti, aga kui ma tahaks saada madalamat võimsust võimult siis piab ju lihtsalt alandama trafo pinget ju ???

              Comment


                #8
                kui toidet alandad lakkab võim töötamast.võimsuse piiramiseks kasuta võimu sisendis potensiomeetrit,millega sisendsignaali maha keerad

                Comment


                  #9
                  Trafo pinget võib ka vähendada, peaasi, et kivile l ubatud piiridesse jääb (vt. datasheet'i). 1 võimalus veel - paned kõllile takisti ette. See pole küll nii elegantne variant aga kärab küll. Võim peab muidugi sellise takistusega koormust ka kannatama (enamasti suuremat takistust kannatab küll, vähemaga on muresid).
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Sa võiksid sinna ette meisterdada eelvõimendi.
                    smasher55@hot.ee<------küsimused

                    Comment


                      #11
                      mida see eelvõim muidu annaks kui ma ta sinna meisterdaks???

                      Comment


                        #12
                        kui toidet alandad lakkab võim töötamast.võimsuse piiramiseks kasuta võimu sisendis potensiomeetrit,millega sisendsignaali maha keerad
                        igaljuhul töötab see võim pinge piirides +-5v kuni +-25v nii et funkab küll igaljuhul piaks vist nii olema et kui pinget alandada 2 korda siis pidavat võimsus langema 4 korda.
                        ja igaljuhul on mul see potekas pandud aga point on selles et kui mul hääl nullis siis kõlarites on suur sumin ja see tuleb sellest et võim on natuke võimsam kui mulle vaja.......nii et kui alandaks pinget trafol siis langeks ka võimsus ja see sumin oleks vaiksem ;D

                        Comment


                          #13
                          KKuule,ega sellegipoolest ta ei tohiks nö.sumiseda.Kui suured lüüdid Sul toites on?

                          Comment


                            #14
                            sumiseb ta igaljuhul mingil määral olgu valmis võim tehasest või ise tehtud ( ma mõtlen sellist kerget suminat) aga lüüdid on 10000 mikrosed.
                            Ma tian kui alandada pinget muutub sumin kah vaiksemaks......ja ma siis nüüd mõtlen kuda seda teha mähist näppimatta

                            Comment


                              #15
                              Üks õige võim ei pea mitte sumisema,kui talle signaali peale ei anta,montaazh on õige,ja uitvoolusid piki signaali "maandust ei jookse".Siis peaks olema pagana hea kuulmine ,kui näiteks 50 mikrovoldine pinge valjukal mingi äratuntava heli tekitab.

                              Comment

                              Working...
                              X