Teade

Collapse
No announcement yet.

Yamaha RX-485RDS ressiiiver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Yamaha RX-485RDS ressiiiver

    ...selline võim on plaanis osta. Teab keegi selle asjanduse täpsemaid andmeid(võimsus/takistus kanali kohta, kanalite arv jne). Ja kas üldse tasub sellist asja soetada. Hinnaks öeldi 1700.-

    #2
    No Yamaha enda kataloog annab võimsuseks 2*75 W @8 oomi/THD 0.04%.
    Kuna tegu on stereoreceiveriga siis on tal stereole kohaselt 2 kanalit, aga 4 väljundit. Arvatavasti on kõlarite lubatud takistus vahemikus 4...16 oomi, kuid Yamahal on teinekord ka sedasorti värk, et saad ka 2 oomised kõlarid taha panna.
    Üldiselt 1700 on minu arust küll tiba palju - 2700 umbes peaks saama jube uue asja - poest, garantiiga, selle aasta mudeli.
    See mudel mis sulle pakutakse on üpris vana - samas kui hästi hoitud siis raudvara ei lagune. Kuid 1700 on palju ikkagi.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      minuarust on ressiiverid suht mõtetud, mina ostaks ikka tüüneri ja võimu eraldi... aga see on minu arvamus

      Comment


        #4
        Miks nii? Sa saad ju odavamalt kui ostad receiveri. Võimu kohapealt niipalju et jah võib olla AA-klassi võimud on eraldi tõesti paremad, kuid receiveri hinna/kvaliteedi suhe äkki paremini paigas.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5

          Üldiselt 1700 on minu arust küll tiba palju - 2700 umbes peaks saama jube uue asja - poest, garantiiga, selle aasta mudeli.
          Tohoh, äkki ütled mulle kah, kus kohast sa tutika Yamaha stereo-receiveri 2700-ga saad? Ostaks ise kohe endale ühe.
          Minu teada on odavaima mudeli, R-396RDS-i hind ikka ca 4500-4700

          Comment


            #6
            Olen Teadmamehega absoluutselt ühel nõul:kuradi resiiverid käigu sinna,kus keha kahex läheb.Ja eriti jaapani omad,mis Sanyo ehk STK-tüüpi lõppude peal püsti seisavad.

            Comment

            Working...
            X