Teade

Collapse
No announcement yet.

tahax teada mis on king audio 10"woofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tahax teada mis on king audio 10"woofer

    olex vaja infi king audio mis ta on, mis teeb

    #2
    minuteada teeb ta heli, võin ka eksida...

    Comment


      #3
      Heli ta teeb tõesti, omad kogemused, s-90 täiesti võrreldav
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        et mis ta nagu teeb ve? minu 10" KA tantsis, aga ma ei tea mis sinu oma teeb.

        <minu arust on see suht mõtetu teema.>

        Comment


          #5
          Tegelt huvitab mindki mis ta teeb.Olen ka kuulnud, et ta teeb heli.Varsti kuulan asja ise ka ära.Nimelt sõber toppis tolle s-90 kasti.Millegipärast ma seda tegu ei poolda.Kui siit foorumist tuhlata siis ta kindlasti polevat parem s-90 omast.Parameetritest välja lugedes on ta aint tundlikuse poolest parem.Eks ma kuulan ennem ära ja siis vaatab.....
          Asjal on ju nii odav hind.Hinna ja kvaliteedi suhe peaks hästi paigas olema.
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            nu, mul sõbral on selline asi, aga kui ma ei eksi siis 12" woofer ... ta ise tegi ka sellele kasti ... ei ole just kõige parem asi minu arvates, tal kodus oli see muusikakeskuse taga aga võimu taga proovides ei teinud see eriti midagi ... aga selle hinna eest, mis seda pakutakse võib king audiot isegi osta

            Comment


              #7
              Ma sain eile ühe 12" kingi.Uurisin ja puurisin ja hinnang on lõpuks pask mis pask.Membraan on mingist imelikust rabedast materjalist.CD karp kukkus memraani peale ja tulemuseks on see, et membraanis on 10 cm auk sees.Proovisin korra pullipärast mida ta teeb umbes 40L kinnises kastis.Piiksus õrnalt.Passi nagu polnudki.No ma ei ütle, et ta korralikus kastis halvasti mängib, aga jah......
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                Kusjuures see 10" KA woofer korralikus kastis teeb 275 krooni eest häält väga hästi. Ei ole ta midagi nii s**t. Samas 12" woofriga mul kokkupuude puudub, seega kaldun arvama, et kui tõesti on õige kast, siis ehk isegi pigistab sealt mingisuguse hääle välja.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  oma hinna eest teeb king audio 10" bassikas küll head häält.

                  Comment


                    #10
                    No seda küll.Kingil on kaks plussi.Tundlikus ja hinna/kvaliteedisuhe
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #11
                      Olen Tuumikuga nõus,et sensitiiv võib olla.Oma kogemustest
                      vaid niipalju,et firmalt mis peale autovärvide ja paljude
                      muude asjade ka valjukaid toodab eriti kõrget hinnet ei või loota.Ostsin kah oma saani paari kingasid(need põld küll
                      ei 10-e ega 12 tollised,aga püsimagnet lasi end auklikul
                      Maarjamaa teel lahti,seega ka kärn paigast läind,valjukas
                      "kinni" nagu koerad jooksuajal)Soovitus:Kuigi odav,tasux
                      teha sihuke nipu,et magneti ja valjuka "frame`i"ümbert teha
                      enne kõlarisse paigaldamist plaz azetoonilapiga silex,seejärel fixida nö."igax juhux"nööri ja mingi hea epo liimiga magneti ja raami ning magneti ja kärni tagumised pinnad.S..t on tsentrist läind valjukat ilma korras
                      treipingi ja spez-rakisteta taas tsentreerida.

                      Comment


                        #12
                        HA-HA-Ha.. ;DSellist nalja pole ma veel kuulnud.
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          KA kohta niipalju et tegin ka 12" woofri tast(kinnises kastis), ütleme nii et mängib küll, aga kui see sul paar nädalat kodus mängind on, siis saad aru et asjast oleks vaja lahti kähku saada ja uut asja tegema hakata Mul vähemalt oli nii. Isenesest pole tal viga, aga arvan et natuke raha juurde pannes oled tulemusega rohkem rahul

                          Comment


                            #14
                            KA on disco kõlar
                            tymakat toodab väga hästi aga väga madalaid helisi ei suuda mängida ja kui cd karpidega ei loobi teda siis katki ka ei lähe.

                            Comment


                              #15
                              Disco kõlar ei ole ta nüüd küll mingit pidi ;D Discol võib sellisest asjast vaid korralikku "peeru" välja võluda. Vabandust väljendi eest.

                              Ise teen ka kohe varsti King Audio-le kasti niiet siis oskan kommentida kuda asi on
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment

                              Working...
                              X