Teade

Collapse
No announcement yet.

Laenan mikrit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Laenan mikrit

    Olen ise siin välja laenanud MiniDSP mõõtemikrofoni. Nüüd oleks endal vaja ARC USB System mikrit. Neid võib liikuda ka IK Multimedia või MEMS nime all:
    https://www.ikmultimedia.com/products/arc2/
    https://live.staticflickr.com/340/19...362dd56c_b.jpg

    On's kellelgi laenata päevaks-kaheks ?

    #2
    On olemas, XLR -otsaga, lausa kaks tükki, – laenata võib ka.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      #3
      Ja XLR otsa teeb küsija USB'ks ... millega? Küsiti ju sellist https://live.staticflickr.com/340/19...362dd56c_b.jpg
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #4
        Minul on olemas IK nii rauda kui ka softi, kasaarvatud ka ARC kasutaja litsents. Ma ei näe mingit vahet. Aga tegelege sellega ise, ja elfafoorumivalvedebiilikosx teile abiks.
        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
          Minul on olemas IK nii rauda kui ka softi, kasaarvatud ka ARC kasutaja litsents. Ma ei näe mingit vahet. Aga tegelege sellega ise, ja elfafoorumivalvedebiilikosx teile abiks.
          Valvedebiilikuks nimetatu vastab: teie litsensid, raud ja soft ei olnud küsimuseks. XLR-to-USB oli.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            Vabandust jah, esimene link võib tekitada segadust, vaja tõesti USB interface'ga asja. Masin mida käiata üritan on Paradigm PW ja tal endal Web intrface'i pole (vähemalt ma ei tea et oleks). Room correction parameetrid antakse talle sisse ARC PC tarkvara poolt üle võrgu. ARC tarkvara peab nägema kohtvõrgus asuvat Paradigm seadet. PC ja ARC tarkvara ise ootavad sobivat USB mic'i (MiniDSP mic'i ntx ei tunnista). Seega kui on ARC enda sobiv XLR-to-USB üleminek, võib isegi töödata, kuid PC line in kindlasti mitte.
            Ja isegi kui nüüd kasutaja home oleks valmis oma tervet setup'i laenama, kardan et nende litsentsidega läheks keerliseks ning kas "tema" ARC minu Paradigm'i üldse näeb ?

            Comment


              #7
              IK Multimedia ARC, on VST -plugin, ja töötab igal pool, kui on vastav tugi.
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                #8
                Saad sa oma tarkvarale lingi anda, ma prooviks seda

                Comment


                  #9
                  Kuidas palun, esimene postitus, ja esimene viide, on viide softile, mille peale mina vastasin, et mikker on olemas.
                  Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                  Comment

                  Working...
                  X