Teade

Collapse
No announcement yet.

Parimad bluetooth kõrvaklapid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Parimad bluetooth kõrvaklapid

    Millised bluetooth kõrvaklapid on teie arvates parima heli, hinna ja mugavuse suhtega? Seda just igapäevaseks kasutamiseks, muusika kuulamiseks jne.
    Või on ehk mõni, millega negatiivsed kogemused ja mida kindlasti ei soovitaks?
    @ Moneezy

    #2
    See on väga individuaalne ja samuti vajab küsimus täpsustamist:
    Kõrvasisesed, kõrvapealsed või üle kõrvade? Sealt tuleb juba suur erinevus
    Mürasummutavad või ilma?
    Eelarve?
    Siis saab keegi mingeid pakkumisi teha.

    Näiteks kõrvasisestest TWS klappidest võin öelda, et enamik paljukiidetud klappe mulle isiklikult ei sobi, ükskõik kui heaks või kalliks neid kiidetakse. Ainukesed sobivad on Samsungi "oad", mis on hoopis teistsuguse disainiga kui kõik ülejäänud. Osad peavad seda disaini puuduseks, mina seevastu eeliseks.
    Üle kõrva klappidest on minu jaoks olemas ainult kaks: Bose NC700 või Sony WH1000XM4 (või siis ka vanem mudel XM3).
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    Comment


      #3
      Ma olen neid üritanud igasuguseid kanda. Ja siiani on parim see peavõru. Alguses olin väga skeptiline; aga arvamus muutus üsna kohe.
      Seda saab kanda roolis, füüsilist tööd tehes, arvutis vedeledes ja kus iganes olles. See on suht eriline, kuna kuuled mis ümber toimub ja heli on ka kuulda ok; ehk siis ikkagi tegusamale inimesele.
      Kõige kauem olen saanud 10,5 tundi järjest tümpsu lasta. On originaal tehase sisuga ja 5.0 peal.
      Rohkem on probleem olnud seadmetega, mis heli edastavad. Sest Podide ja Guglade vaikerakendused ei toeta tegelikult 5.0 võimalusi; aga õnneks alternatiivtehnoloogia toetab
      Meil vist mõned veel poes alleski.
      Välja näeb taoline:Click image for larger version

Name:	BLUETOOTH-22.PNG
Views:	420
Size:	58,5 KB
ID:	1113615
      Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

      Comment


        #4
        Pigem võiks olla kõrvasisesed või üle kõrvade, need Samsungi "oad" tunduvad suht hea variant siiani. Mugavus on üldiselt minu jaoks kõige olulisem, mürasummutust otseselt ei vaja.
        Kun nende peavõrudega absoluutselt siiani kokkupuude puudub, siis olen ka mõnevõrra skeptiline, aga uurin nende kohta.
        Tänud vastuste eest!
        @ Moneezy

        Comment


          #5
          Ma bäkkisin selliseid klappe pool aastat tagasi. Tänaseks ootavad mind postkontoris, õhtul jõuan järgi. Kui natuke kuulan ja tutvun, siis võin muljeid jagada.
          https://www.indiegogo.com/projects/b...s/x/22167446#/


          Toidan trolle!

          Comment


            #6
            Bose Quiet Comfort või Sony WH1000XM*. Üldiselt mine proovi kuskil poes ja osta mis meeldib.

            Comment


              #7
              Nonii, kuulasin neid Status Audio IEM-e nüüd nii 6 tundi jutti. Esmamuljed väga positiivsed. Mõistagi kõik Bluetooth 5 võlud, APTx koodek. Väga lai sagedusvahemik ilma basside mudaseks või kumisevaks muutumata. Üsna detailne ja aus. Alguses tundus, et sellist UMPH-i nagu suurematest klappidest tuleb väga ei saa, umbes nagu püüaks riiulikõlariga EDM-i kuulata. Aga sisse mängides muutus dünaamika ka elavamaks. Õues toimetades kusagil aku 50% peal oli paar krõbinat helis, aga need hiljem ei kordunud, ei tea milles asi oli.
              Kõrvaga sobitamisest - neil on kaasas nii tüüpilised IEM otsad kolmes suuruses kui ka kahes suuruses Apple stiilis oad neile, kellele ei meeldi endale midagi pealuu sisse toppida.
              Kokkuvõtteks - muusikaga üsna austavalt ringi käivad klapid, bang for buck paistab väga paigas olevat. Kuidas vastupidavusega on, eks seda näitab aeg.
              Toidan trolle!

              Comment


                #8
                [QUOTE=erku;n1113614]Ma olen neid üritanud igasuguseid kanda. Ja siiani on parim see peavõru. Alguses olin väga skeptiline; aga arvamus muutus üsna kohe.
                Seda saab kanda roolis, füüsilist tööd tehes, arvutis vedeledes ja kus iganes olles. See on suht eriline, kuna kuuled mis ümber toimub ja heli on ka kuulda ok; ehk siis ikkagi tegusamale inimesele.
                Kõige kauem olen saanud 10,5 tundi järjest tümpsu lasta.

                Tule mees mõistusele , klapid liikluses ? ????

                Comment


                  #9
                  Esmalt postitatud ottok poolt Vaata postitust
                  [.. Tule mees mõistusele , klapid liikluses ? ????
                  Minu pakutud ei ole klapid mida topid kõrva sisse või paned katma kõrvu, need ei kata kuulmist kui just ekstra ei pinguta. Nende muusika tavaefekt on, nagu oleksid suuremas ruumis kus nurgas mängib muusikakeskus.
                  Kuuleb väga hästi mis kõrvalistuja räägib ja kuuleb mis ümber toimub (kõik on kinni sinus endas).

                  NB: Meil ongi liikluses ette nähtud "handsfree" /käedvaba süsteem telefonidele, mis reeglina katab kõrva avad täielikult. On aksepteeritud autoraadio/muusikakeskus ja helivõimendus sinna juurde, on aksepteeritud sõitmine vanade parsadega mille mürarikkas sisemuses ei kuule midagi, on aksepteeritud tagaistmel räuskav titekoor, jne.
                  Või mõtlesid lennuliiklust?

                  Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                  Comment


                    #10
                    Vabandus või põhjendus vastu võetud, ära pikka viha pea, tead küll mis liiklust silmas pidasin.
                    Ei risusta teemat

                    Comment

                    Working...
                    X