Teade

Collapse
No announcement yet.

4xkõll + sup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    4xkõll + sup

    tere, ma suht võhik audio tweakimise alal niiet ei hakka teoritiseerima...

    mu on toas 4x 100W(6 ohm) kõlarit ja 100W(8 ohm) bassikõlar. Hetkel on asi nii et need neli tavakõlli on ühe sony minikeskuse taga (keskus toetab ainult 2 kõlarit) ja bassikõlar kogub niisama tolmu... Alugl olin sellise süsteemiga enamvähem rahul aga siis tuli üks sugulane külla kes audio spets.. noh talle näitasin oma kõlle ja "võimu" mille peale tema naerma hakkas :P käis autos ära tõi mingit sorti võimu pani kõlaritele taha ja noh mul võttis päris suu lahti sest mul polnud aimugi et nendest kõllidest siukest heli võib tulla noh super oli...

    mul nüüd mitu päeva kripeldab....tahaks ka omal siukest võimu nagu tal
    proble selles et ma ei saa küsida, ta sellise "kunstniku" moega et ilmub millal tahab ja vist praegu eestis ei viibigi ja kes teab millal ta jälle tuleb :blink:

    Äkki keegi oskab öelda missugune raud sellele komplektile taha tuleks panna et see ilusti mängiks?

    thx
    <span style=\'font-size:8pt;line-height:100%\'>Pinokkio on piraat</span>

    #2
    a pole kunagi sellist mõtet tulnd et poodi minna ? võis siis hifi klubisse...

    Comment


      #3
      poodi? mees ma elan metsas
      eesti viiest linnast lähim (pärnu) on 60 km kaugusel ja mul ple aimugi kuhu minna
      <span style=\'font-size:8pt;line-height:100%\'>Pinokkio on piraat</span>

      Comment


        #4
        pärnu kohta ei tea aga tallinas näitex...

        http://www.hifi.ee/html/klubi.html

        saab kenasti kuulata ja valida, ainult rahakott peab puuga seljas olema, kvaliteet ju maxab.

        Comment

        Working...
        X