Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

    Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

    Uurisin foorumi seadmeid, ja oma konto kontrollpaneeli,
    ma ei näe võimalust ise oma konto Elfa foorumis sulgemiseks. Arvan et see võimalus peaks Elfa foorumis olema.

    Elfa kasutajanimi on vxx.
    Ma ei palu enda varasemate postide kustutamist, ainus, mida soovin on minu konto 'vxx' sulgeda!

    Põhjus - ma ei soovi olla Elfa foorumi kasutaja.

    Parimat!
    Veikko, kadutajanimi vxx

    #2
    Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

    Miks ometi? Oled üks aktiivsemaid ja huvitavamaid kasutajaid keda jälgida.
    52 27 316 Risto
    teknootik@gmail.com
    Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

    Comment


      #3
      Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

      Esmalt postitatud basic poolt Vaata postitust
      Miks ometi? Oled üks aktiivsemaid ja huvitavamaid kasutajaid keda jälgida.
      Ära küsi!
      Mul pole sulle vastust anda paraku. Sain bänni, ja mitte ainult postitamise puhkuse, ka privastsõnumitele ma ei pääsenud ligi.
      Logisin sisse Elfa foorumisse, valge veebileht teavitas et kasutaja vxx on kuni 28. jaanuarini Elfas bännitud, põhjuseks ebaviisakas käitumine foorumis.

      Ja rida allpool, et tulevikus kõik mu postid kuuluvad ülevaatamisele, modede heakskiidule, enne kui moderaator mu posti lubab postitada foorumis.

      Arusaadav, ma pole enam Elfafoorumi liige, ja tunnistan, et ei soovi seda enam ka olla.
      Ärifoorumit jälgin, teen selleks uue kasutajanime.

      Ma ei oota bänni põhjuse selgitust. Elfa kasutajana peaks mul olema võimalus konto sulgemiseks.
      Kontrollpaneelis ma ei näe seda võimalust.
      Niisiis, moded, palun kasutaja "vxx" konto Elfas sulgeda!

      Comment


        #4
        Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

        Üldiselt ühel inimesel ühes foorumis kahte kontot ei võimaldata reeglina. Ärifoorum on Elfafoorumi osa, seega kas oled või ei ole Elfafoorumi kasutaja, Ärifoorum ei ole iseseisev foorum. Nagu ma aru olen saanud, siis konkreetne foorumimootor ei võimalda kasutaja kontot kõrvaldada ilma et postitused kaoksid, ehk et ei saa olla postitust kui kontot ei ole. Mina näen et saad olla postitamisõiguseta kasutaja, kui aga tahad äriteemades osaleda siis pead kasutama senist kasutajakontot. Võibolla suudad end vaos hoida ja ei postita mujal kui ärifoorumites, siis oledki ju saavutanud eesmärgi.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #5
          Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
          Üldiselt ühel inimesel ühes foorumis kahte kontot ei võimaldata reeglina. Ärifoorum on Elfafoorumi osa, seega kas oled või ei ole Elfafoorumi kasutaja, Ärifoorum ei ole iseseisev foorum. Nagu ma aru olen saanud, siis konkreetne foorumimootor ei võimalda kasutaja kontot kõrvaldada ilma et postitused kaoksid, ehk et ei saa olla postitust kui kontot ei ole. Mina näen et saad olla postitamisõiguseta kasutaja, kui aga tahad äriteemades osaleda siis pead kasutama senist kasutajakontot. Võibolla suudad end vaos hoida ja ei postita mujal kui ärifoorumites, siis oledki ju saavutanud eesmärgi.
          Ei, OSX!

          Sa eksid, ja moderaatorina peaksid foorumi reegleid tundma!

          Mul pole plaanis kahte kontot Elfas kasutada, nii et foorumi reegleid ma ei riku.
          Palun minu konto, kasutaja 'vxx' kustutada Elfa foorumi kasutajate seast. Katsu nüüd aru saada, eks?
          Ma palun kasutaja vxx konto sulgeda. Pärast seda kui kadutaja vxx on eemaldatud Elfa foorumikasutajate seast, on see minu otsustada, kas ja millal ma avan uue kobto.

          See võib Sulle tunduda keerulisena, aga see pole minu probleem.

          Comment


            #6
            Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

            Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
            Üldiselt ühel inimesel ühes foorumis kahte kontot ei võimaldata reeglina. Ärifoorum on Elfafoorumi osa, seega kas oled või ei ole Elfafoorumi kasutaja, Ärifoorum ei ole iseseisev foorum.

            Võibolla suudad end vaos hoida
            ja ei postita mujal kui ärifoorumites, siis oledki ju saavutanud eesmärgi.
            Teeks nüüd nii, et Sa ei muretse, ega paku mulle nõu minu vaoshoituse kohta, eks?
            Saan aru et naeruvääristada kaasfoorumlasi on Sinu, ja Sinu foorumisõprade käekiri, just see ongi põhjus miks ma Elfa foorumi keskkonna liige ei soovi olla.

            Mainisin oma vanade postide küsimust ainult seetõttu, et ei soovi foorumi modedele lisatööd, postide eemaldsmine on tülikas, aeganõudev. Aga kui leiad aja mu postid eemaldada, ma olen selle üle ainult rõõmus!
            Kui kustutad mu postid, kaovad vist ka mõni üksik teema, millede alustaja ma olin. Pole muret, kustuta kõik!
            Eemalda, ära eemalda, see on teie otsustada.
            Minu soov on oma konto siin sulgeda, tundus et see jäi Sulle arusaamatuks.

            Comment


              #7
              Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

              Järjekordselt sa ei saanud aru. Kui me kustutame sinu konto, kustuvad ka kõik sinu postitused, seda sa ei soovinud. Tekivad teemad kus võivad olla väga arusaamatud augud tekstis, seda ei soovi ülejäänud foorumi lugejad. Kas kellegil on või ei ole plaanis kahte kontot kasutada, me ei tea ette, ja ei hakkagi ette teadma. Sellist pretsedenti lihtsalt ei looda.

              Et reegleid meenutasid siis vaatame mida need ütlevad: http://www.elfafoorum.eu/faq.php

              Teen väljavõtted: Foorumiga liitumisel oled nõustunud järgmiste reeglitega:

              ELFA tehnikafoorumite haldajad (administraatorid ning moderaatorid) jätavad omale õiguse kustutada, muuta, liigutada ja sulgeda mistahes teemat mistahes põhjusel.

              Kasutaja soovil on ELFA valmis eemaldama postitustes isiklikke kontaktandmeid. ELFA ei kustuta foorumis ühegi kasutaja kasutajakontot.

              Keeruline, mis?
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #8
                Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

                Kustuta!

                Comment


                  #9
                  Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

                  Sa nõuad modedelt reeglite vastu minemist. Nii see ei käi. Aga aitab siis küll sellest.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #10
                    Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

                    kas tõesti serveris puudub /dev/null - kuhu vxx koos selle teemaga ja ka edaspidiste sõnavõttudega suunata
                    see siin on ikkagi elektroonika foorum ...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Elfa moderaatorid, palun kustutada minu konto Elfa foorumis!

                      Mida pudru ja kapsad? Kui sa oled bännitud siis sa ei saa postitada. Järelikult sa ei ole bännitud. Asja mõte on takistada ligipääs kasutajale mitte kontole nii et uue konto tegemisele loogiline jätk oleks uus bänn.

                      Tundub et lihtsalt emotsioon keeb üle siin. Mida sulle annab kasutaja kustutamine kui oled nõus et postid alles jäävad? Vaba valik on siia mitte oma nägu näidata. Kui tahad ise endale ligipääsu keelata siis vaheta sisselogimispass mingi rändomi vastu ära ja korras. Samuti on võimalik muuta kasutajanime mis kõigil su postidel tagantjärgi muutub. Ja lisada neile ka allkiri millega saad oma solvumist väljendada.
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment

                      Working...
                      X