Teade

Collapse
No announcement yet.

Philips HTS2500

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philips HTS2500

    eile sain siis uue kodukino Philips hts 2500. kõik töötas ja väga viis. õhta poole kuulasin ka veel, ja siis midagi oli et enam tööle ei läinud(ma lülitasin ennem välja)aga ma ei mäleta ka õieti :S ). eile ei tahtnud enam jamada jne , siis täna nüüd lugesin kasutusjuhendit veel mitu korda läbi. aga ei hakka midagi silma küll sealt. pm asi käib nüüd nii: asi on voolu ringis, siis vajutan mingit nuppu, midagi ei toimu ( poweri punane tuli ka ei põle) .
    aga kui võtan vooluringist välja ja on nata aega väljas, ning siis panen järgi, hakkab poweri nupp põlema , aga üksi nupp ei toimi. mõne nupuga nt + või - ei juhtu midagi , aga kui vajutan nt cd out vms lülitab nagu täielikult välja nii et punane tuli ka ei põle.
    siis, on ka nii et kui ma hoian cd out nuppu all ei lülitu välja, kui lahti lasen lülitab välja.
    et äkki keegi oskab midagi öelda. kui ei, siis garantii on alles õnneks.

    #2
    Vs: Philips HTS2500

    mis siin ikka pikalt mõelda,katki on.kui garantii kehtib siis aparaat kaenlasse ja parandusse.

    Comment


      #3
      Vs: Philips HTS2500

      täna sain tagasi, töötavad peaegu jälle... kõik on okei, aga 3 kõlarit ei tööta. tglt kõlarid okei aga 3pesa on vct philipsil katki ... tleb jälle parandusse viia ja 4nädalat oodata

      Comment

      Working...
      X