Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem Estonia bassielemendiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem Estonia bassielemendiga

    Oman Estonia 35ac-021-1 kõlareid ja ühel neist lakkas bassielement töötamast. Kuna olen selles vallas võhik, siis muud peale juhtmete ühenduste kontrollida ei osanud.
    Ehk oskab keegi nõu anda, milles võib probleem olla ja kas sellele ka lahendus olemas on. Hetkel otsin kõlarile asenduselementi.

    #2
    Vs: Probleem Estonia bassielemendiga

    Vaata ega valjuka klemmidest mähiseni katkestusi ei ole. Ma olen mõnedel vuntse üle jootnud küll. Kui ikka viga ei näe siis küsin omale :P

    Comment


      #3
      Vs: Probleem Estonia bassielemendiga

      See vuntside katkemine paistab nende bassikate tüüpviga olevat.Päris mitmel on tulnud seda viga parandada.Kui Tartus asud siis too kast minu juurde remonti.Saab korda ja ei pea asendust otsima..PS siis.Tegelikult piisab ka ainult valjuka toomisest,kui viitsid välja kruvida.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem Estonia bassielemendiga

        Mulle tõi kah sõber kuu aega tagasi nukra näoga paari selliseid oma Elektronika kastidest. Ühele uus mähis ja teisel vuntsid. See millel mähis söeks põlenud oli kandis ka ilusat kaitsevõre ruudustikku kupli peal

        Comment


          #5
          Vs: Probleem Estonia bassielemendiga

          Kust saak neid vuntse leida?

          Comment


            #6
            Vs: Probleem Estonia bassielemendiga


            pole tänu väärt
            viimati muutis kasutaja vasaraonu; 15 m 2011, 21:33. Põhjus: osta.ee

            Comment


              #7
              Vs: Probleem Estonia bassielemendiga

              Mingeid katkevusi ei leidnud. Aga guits, kui mulle asendusvaljuka leiad kusagilt, võin vana vabalt sulle anda.

              Comment


                #8
                Vs: Probleem Estonia bassielemendiga

                Esmalt postitatud Rasmus Ryngenen poolt Vaata postitust
                Kust saak neid vuntse leida?
                Näiteks vana või katkise valjuhääldi küljest.Pead kontrollima, et on korras.

                Comment


                  #9
                  Vs: Probleem Estonia bassielemendiga

                  Kui värk päris söeks põlenud pole võin teda sul parandada kah.

                  Comment

                  Working...
                  X