Teade

Collapse
No announcement yet.

Millist woofrit valida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Aga kas selline kast on hea või peaks midagi muutma
    http://www.hot.ee/tamkat/75W104-8.bb6

    Comment


      #17
      Aga kumb element võtta kas 75W104-8 või 75W104-4.
      Kuulsin et 4 oomine pidi parem olema.

      Comment


        #18
        Originally posted by kaller@Jun 6 2004, 20:33
        Aga kumb element võtta kas 75W104-8 või 75W104-4.
        Kuulsin et 4 oomine pidi parem olema.
        Huvita. mille poolest?
        Vahe on ainult selles, et üks 4 ja teine 8 oomise mähisega. Parameetrid on ka natukene teised, aga see vahe on nii väike. Element tuleb vaadata ikkagi võimu järgi, kui tahad kahte elementi panna 4 oomi peale, siis ikka 2x104-8 paraleelselt mängima. jne..

        Comment


          #19
          Originally posted by Ceed@Jun 6 2004, 09:08
          no seda me kõik supakast ootamegi et ikke maksimaalne mats oleks et naabrid hakkaksid juba mõtlema ära kolimisele B) aint tuleb jälgida et enda maja ära ei lagune
          Kahtlen kas me seda tahame, Vuufer on ikka minujaoks see mis mängib madalat kvaliteetselt, aga eks kõik sõltub mida kuulata. Trance-meestel on jah mütakas oluline, et ikka naaber ka kuuleks mis paska tänapäeval tehakse
          Mattias

          Comment


            #20
            ärge üldistage siin midagi.. trancemehed ka inimesed.. mina seda kraami küll ei mõista aga no see pole veel mingi vabandus.

            Comment


              #21
              Originally posted by Ceed@Jun 6 2004, 09:08
              no seda me kõik supakast ootamegi et ikke maksimaalne mats oleks et naabrid hakkaksid juba mõtlema ära kolimisele B) aint tuleb jälgida et enda maja ära ei lagune
              No kurat tõesti....igamees räägib enda eest ! Kõik ka mõtetud mataka taga ajajad pole ja mis kõige hullem..need kes arvavad ,et teevad omale just hea mataka need ei jaga sit*agi isegi spl-ist.

              Ja mattias, kinnitan et on isegi tranci mehi (tunnistan et ka mina) kes ei ole ainult just sellest matakast huvitatud, nii et jällegi ei saa siin kõiki kokku võtta.
              F&F

              Comment


                #22
                Vs: Millist woofrit valida?

                Kas keegi oskab aidata?. Nimelt on mul plaan osta koju aktiivset supakat..kuni 2000 eeku. Kas keegi oskab soovitada? Kui palju on üldse võimsust vaja et kodustes tingimustes müdistavat bassi saada...

                Comment


                  #23
                  Vs: Millist woofrit valida?

                  Esmalt postitatud algajaaudiofiil poolt
                  Kas keegi oskab aidata?. Nimelt on mul plaan osta koju aktiivset supakat..kuni 2000 eeku. Kas keegi oskab soovitada? Kui palju on üldse võimsust vaja et kodustes tingimustes müdistavat bassi saada...


                  Ehk midagi leiad.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Millist woofrit valida?

                    aga kas keegi teab midagi sven audio aktiivwoofrite kohta? hinnaklassis kuni 2500 tunduvad nagu paremad kui yamaha samas hinnaklassis olevad woofrid. Mul on yamaha resiiver ning tahaks sinna supakat juurde osta. Ei tea millist. Mis oleks hea hinna ja kvaliteedi suhtega.
                    ????

                    Comment


                      #25
                      Vs: Millist woofrit valida?

                      Ma vaatan näiteks kaalu järgil. Üldjuhul on raskem parem - Sven audio on 16,5 kg ja Yamaha 9,2 Kg.

                      Mõlemad olid siis sellised, mis maksid soundshop.ee -s natuke alla 2600 krooni.

                      IMO Sven audio oma on ilusam ka.

                      Veidi veel juurde paned, siis saad ka Radiotehnika Rigonda ASW1 -e.
                      Selle kaal on näiteks 24 Kg. Kuna soundshopis muid andmeid peale võimsuse ja kaalu pole, siis ei tea näiteks tundlikusest ka mitte midagi. Radiotehnikal on numbrite järgi ka suurem võimsusetalutavus.


                      viimati muutis kasutaja likoor; 07 m 2007, 18:10.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Millist woofrit valida?

                        no ma vaatasin ka radiotehnika omi...päris hea peaks olema. Aga keegi Elatx`i supakatest teab. Need on hinna poolest suht odavad ja võimsus on ka hea (2000 eeku 100w eest)

                        Comment


                          #27
                          Vs: Millist woofrit valida?

                          Endal on Eltax Atomic A-8.2. võimu rms pidi olema 60W, max 150W. sagedus on natuke jama. 45-200Hz. kuid seda madala piiri vahet eriti ei kuule. ikka mõnus mahe bass. taga on crossover, faasimuundi 0-180, volume, 2 high level sisendit ning 2 väljundit, rca sisend. suvel ostsin viljandist viva elektroonikast 1590 eegu eest. praegu vaatasin et anttilas maksab meeletult 2790 eeki. muidu üsna positiivne (taani firma vist). kaal on 10kg. element 8 tolli.

                          Comment

                          Working...
                          X