Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Nõukaaegne analoogtester TZ 4341

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    M: Nõukaaegne analoogtester TZ 4341

    Eeskujulikus korras, originaal ALU kandekarp, originaaljuhtmed, mingi eksportvariant (saksakeelsed kirjad). Isegi oommeetri patarei (4,5V) on korras. Noorematele teadmiseks, et analoogriistal on sämplivate digiriistadega võrreldes mõned eelised. Ah. 25.-

    #2
    Ilmselt siis Ц-4341
    http://www.rw6ase.narod.ru/00/prib/c4341.html
    ja venekeelse otsinguga leiab veel lisa.
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Just. Tnx!

      Comment


        #4
        Q.C.mul seisab endal ТЛ4М2 ja ootab et ma selle juhtmerägastiku asemele midagi mõislikku tekitaksin . . .

        Comment


          #5
          Tõstan. Ei tasu muretseda, et ma ise analoogriistast ilma jään: mul on olemas Ц-437 , 60 aastat vana, töötav aga ilma kaubandusliku välimuseta. Ja kahte pole mul vaja, ühest aitab ja harva vaja.

          Comment


            #6
            Eh. Jälle jäi jalgu. Kui hind tundub liig, siis mõistlikud ettepanekud on oodatud. Kokkuostu saab sealt ainult alumiiniumkarbi(paar senti).

            Comment


              #7
              Ok, aga äkki kirjeldate selle asja eeliseid? Tean, et osuti järgi saab väiksemaid pingekõikumisi kuskil ahelas fikseerida, millele digiaparaat ei jõua järgi. Veel miskit? Äkki hakkabki meeldima ja võtan ära. On ta parem hiina osutimõõteriistadest? V.a gabariidid muidugi.

              Comment


                #8
                Hiina korralikest analoogriistadest ei tea midagi, 5-eurosed ei tule üldse arvesse. Enne digiriistade tulekud olid kasutada ainult nõukaaegsed analoogid. Digiasjadel olen tähele pannud kaks veidrust: AC asendis voltmeeter näitab mingit jama, kui ainult üks testri juhe on ühendatud ja teine õhus(ilmselt kõrge sisetakistus korjab müra). Kui on vilets kontakt, mingi asja mõõtmisel, siis selline eksitav näit võib hukatuslik olla. Teiseks digiga takistusi mõõtes, kui need on induktiivsusega (trafo,...) näitab oommeeter tihti mingit hüplevat jama.
                Selle riista transimõõtjal on hea võimalus baasivoolu seada, võib vahel kasulik olla ja patarei on lapik 4,5 volti, on hea dioodide proovimisel.Viimasel ajal olen analoogi vähe kasutanud, aga osadel juhtudel asendamatu.

                Comment


                  #9
                  Hea kui on mõlemad.
                  Hiinakatest ei tea ma suurt midagi.
                  Oleneb.. Digi-digid, millel on jooksev skaala ka all, on nende skaala jooks kiirem kui silm seletab ja numbri näit võib muutuda 0,1s või 0,5 või.. jooksul (oleneb mis baas on).
                  Seier näitab suht keskmist sellega võrreldes. Ja selline seieriga võib näidata ka valgusdioode, mida digi ei näita.

                  Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
                  .. AC asendis voltmeeter näitab mingit jama, kui ainult üks testri juhe on ühendatud ja teine õhus..
                  See ongi üks parimaid asju, ma mõtlen korralikumatel testritel. No ei lähe ennem asju näppima, kui pole kindel mis potentsiaal on selle metallkesta, toru.. ja just sinu vahel. Kui on juba 60V, saab väga valus olema.

                  Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                  Comment


                    #10
                    Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
                    Ja selline seieriga võib näidata ka valgusdioode, mida digi ei näita.
                    Mu "Hold Peak HP-760C" näitab küll LEDe, digikad on erinevad viimasel ajal._
                    -Artificial_Intelligent-

                    Comment


                      #11
                      Up!

                      Comment

                      Working...
                      X