Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

ML väike arvuti

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Clear All
new posts

  M: ML väike arvuti

  Pakkuda müügiks selline arvuti. Töökorras ja aktiveeritud Windows 8.1 Pro eestikeel. SSD 120GB, mälu 8GB, WiFi adapter(uus), toiteplok 12V 5A 60W(uus). Korpusel Windows 7 Pro kleeps. 2xUSB 3 ja 4xUSB 2. Vahetatud patarei. Korpusel kasutamis ja vanusega seotud jälgi. Muu info piltidel, võib ka küsida, kui midagi huvitab. 5106980 või oleg.klimov@mail.ee

  Küsiks 105€
  Lisatud failid

  #2
  95€

  Comment

  Working...
  X