Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Seda jah. Aga tänan selle pdf-i eest
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


      Comment


        Võetud siit: https://www.youtube.com/c/FranBlanche/community
        Kes inglise keelest aru saab, saab ka naljast aru.

        Comment


          Aitähh sulle Lauaviin, et sul vahet ei ole, kus sa oled, kas Põlvas või tallinnas. Sa oled alati saadaval ja minu jaoks olemas, kui ma sind vajan (L) (L) (L) Veel kord suur aitähh sulle Lauaviin! Aga neid krd hülsse alu juhtmete jaoks ma pean nüüd kassikonservist välja lõikama!
          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

          Comment


            Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet andis välja video, 22. dets 2021, kus näha et joodikutel, maskikandjatel, vaktsineeritutel ja hipidel pole pürotehnika kasutamine lubatud.
            Video: https://www.youtube.com/watch?v=YxLy...zEyMjAyMQ&t=4s


            Ülejäänu on selge, aga lahtine on ikkagi, kas video lõpus oleval viimasel keelumärgil on kujutatud kaitsemask või antibeebipillid.
            viimati muutis kasutaja erku; 24 12 2021, 01:11.
            Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

            Comment


              Hea näha et kvaliteethuumor pole siin kadunud!
              Video muidugi huvitav, aastavahetusel lumi tavaliselt maas ja kui mitte, siis maa ikka jääs. Edu selle toika maa sisse opereerimisel

              Comment


                Hiina "ime"


                On veel kellegil säärast olnud?

                Comment


                  Ei noh.. aru ma ei saa sellest arvutist, miks on vaja mulle kägu ajada, et internetti ei ole või on. Windows-10 kasutajana juba ca 3-aastat suudan läbi näha valesid, eriti mis puudutab neti ühendust, et kas on või pole. Juhuslikult õnnestus pealearvuti restarti avastada, millist lapsemeelsust on suudetud loojate poolt sisse kirjutada. Et kohe peale restarti on internett, kui kui hakkad midagi tegema, siis ei ole. Nii aja siis manuaalselt ühendan end netiga, just nagu saaks aga ikkagi ei saa, sest ei ole interneti kuigi näitas, et on. Läheb aega mööfa ja sis näitabki et ei ole! Noo täitsa jooma ajab aga see ei aita. Aitas see kui närvilselt vajutada "disconnect" ja siis "connect" ja nii 3-4 korda järjest ja just siis on interneti ühendus stabiilne aga muidu on töökndlus võrreldav nagu mõne nõukaaegse bensiinimootoriga, et annad vänta siis korra lubab, siis siis annad seni, kuni parem jalg on väsinud ja siis annad vasakuga no ja vahepeal kutsud kedagi appi kaa, kes taoks või lülkkaks. Lausa ime et Windows 10 interneti ühendus on sama töökindel!
                  Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                  Comment


                    Ühe veebipoe kodulehelt

                    Lahtiolekuajad
                    Avatud: E-R 8.00 - 17.00
                    L: Ei haamerda
                    P: Isegi Jumal puhkas pühapäeval

                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	hammer_oss.jpg
Views:	737
Size:	37,6 KB
ID:	1120008
                      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                      Comment


                        Liiga tark fonolukk ei lase koju


                        EDIT: tegelane ise räägib tagantjärgi, mis ja kuidas
                        viimati muutis kasutaja Elektrik; 25 04 2022, 19:09.

                        Comment


                          Copy/paste BMW klubi foorumist

                          "Üks vene tehas tootis pesumasinaid. Aga kaup ei tahtnud kuidagi minna, isegi pidevat reklaami kasutades. Tehase insenerid saadeti välismaale kogemusi omandama. Nad rääkisid seal samasugust toodet valmistava tehase spetsialistidele oma mure ära.

                          -"Teie reklaamis on üks väga tähtis element puudu "ütlesid ametivennad, kui olid nende reklaamiga tutvunud. Pange juurde veidi erootikat, meelelist seksi ja küll siis kaup minema hakkab !"

                          Insenerid tulid tagasi ja vastavalt nende soovidele võeti videoklipp, mis kuu aja pärast ekraanile ilmus.

                          Videoklipis näidati naist, kes pesukorv käes, läheb jõe äärde. Tema juurde jookseb paljas mees ja tirib naise põõsastesse. Too karjub meeleheitlikult :
                          -"Appi ! Vägistatakse !"
                          Seejärel kostis diktori hääl:
                          -"Vägistati, vägistati ja jäädaksegi vägistama, kuni te ei osta endale uut Vjatka pesumasinat Moskva-3 !"

                          Comment


                            Copy/paste automoto foorumist
                            Rasvaselt minu arust kõige naljakamad

                            19 absurdset reisikaebust TUUSIK.EE lehelt.
                            1. Rand oli liiga liivane. Me pidime kõik ära puhastama enne tuppa naasmist.
                            2. Topless päevitamine rannas peaks olema keelatud. See häiris mu abikaasat, kes soovis lihtsalt puhata.
                            3. Keegi ei öelnud meile, et kalad on meres. Meie lapsed kartsid neid.

                            4. Me käisime puhkusel Hispaanias ning meil oli probleeme taksojuhtidega, kuna nad rääkisid kõik hispaania keelt.
                            5. Teed olid korrast ära ja konarlikud, mistõttu me ei saanud bussis lugeda reisijuhti ning seetõttu jäi meil palju infot sihtkoha kohta saamata.
                            6. Meil võttis 12h, et lennata Jamaikalt koju, samal ajal ameeriklased saavad sealt koju 3 tunniga, see on ebaõiglane.
                            7. Ma võrdlesin meie 1-magamistoga sviiti sõprade 3-magamistoaga sviidiga ning meie oma oli märkimisväärselt väiksem.
                            8. Reisibrošüüris oli kirjas "juuksureid kuurordis ei ole". Me oleme professionaalsed juuksurid ning me arvame, et nad teadsid seda, mistõttu me pidime alati kauem teenindust ootama.
                            9. Seal (Itaalias) oli liiga palju itaallasi - administraator rääkis itaalia keelt, toit oli itaaliapärane. Keegi ei hoiatanud meid, et seal on nii palju välismaalasi.
                            10. Me pidime ootama õues, et saada paadi peale ja seal ei olnud konditsioneeri.
                            11. See on Teie töö reisikorraldajana teavitada meid teistest, ebaviisakatest ja lärmakatest külastajatest enne reisi.
                            12. Ma sain sääsehammustuse. Reisikirjelduses ei olnud mainitud sääski.
                            13. Ma palusin oma kihlatuga tuba 2 eraldi voodiga, kuid me saime toa ühe laia voodiga. Ma pean Teid vastutavaks, et ma jäin rasedaks. See ei oleks minuga juhtunud kui Te oleksite paigutanud meid tuppa, mille me broneerisime.
                            14. Ma arvan, et reisibrošüüris peaks olema välja toodud, et kohalik toidupood ei müü mulle sobilikke küpsiseid.
                            15. Kohalikud poepidajad on laisad, et nad lõunaajal poed kinni panevad. Mul oli tihti vaja osta asju "siesta" ajal - see peaks olema keelatud.
                            16. Oma puhkusel Indiasse tekitas minus vastikust, et igas restoranis pakuti karrit - mulle ei maitse vürtsikas toit.
                            17. Me broneerisime reisi veekeskusesse ning mitte keegi ei öelnud meile, et me peaksime kaasa võtma ujumisriided ja saunalinad. Me arvasime, et need on hinna sees.
                            18. Me leiame, et liiv ei olnud rannas selline, nagu oli reklaampildil. Reklaamis tundus liiv valgem, kohapeal aga oli kollakam.
                            19. Kuigi reklaamis oli kirjas, et meie apartamendis on täisvarustusega köök, ei olnud sahtlis siiski munalõikurit.

                            Comment


                              Hapukurgihooaeg. Maitsestage siis õieti, ärge üle hapendage.

                              Click image for larger version  Name:	powercord.jpg Views:	0 Size:	65,7 KB ID:	1121310
                              Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                              Comment


                                Kui oled suurema ettevõtte IT-mees ja asjad kõik jooksevad:
                                https://www.youtube.com/watch?v=lbd06i9B2wU
                                Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                                Comment

                                Working...
                                X