Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

    Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
    Facebook parimad palad

    [ATTACH=CONFIG]20060[/ATTACH]
    Sedasi seletati ka mulle kui ma olin 6 aastane...
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

      https://avatars.mds.yandex.net/get-z...735/scale_2400

      Comment


        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

        Võtsin lehe poest.
        Humoorikas nimi mööblipoel.

        Comment


          Re: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

          Kõlaritootmises omab disain üha tähtsamat osa. Kes valmistamist vaadata ei viitsi (tööohutuse sptsialistid saavad ilmselt südari), siis valmistoode alates 25 min.
          https://www.youtube.com/watch?v=eEDjiPgyfb0

          Comment


            Vs: Re: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

            Ei olnud midagi hirmsat. puutöökojad ongi sellised.

            Comment


              Vs: Re: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

              Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

              Comment


                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                OT: See rinnatu persetaja radiotehnika s90 peal meenutab reaalsust kus ,kõlari alaosa oli tal kumisev, keskosa kärisev ja ülaosa klirisev.
                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment


                  Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                  8Click image for larger version

Name:	Screenshot_20201108-184416_Chrome.jpg
Views:	1
Size:	448,4 KB
ID:	873113

                  Comment


                    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                    S nemetskimi bukvami?

                    Comment


                      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                      Ei teagi, kas on naljakas.

                      Ühes teises foorumis teemaarendus:
                      Küsimus (taustaks): "Mis põhjustab auto pardapinge nn vahelduvkomponenti (tuled "võbelevad". Isegi hõõgniidiga pirnid)? Mis generaatori osa peaks pinge ära siluma?....."

                      Vastus1: "Dioodiplokk, Ma mosse laadimisse pole kunagi süüvinud aga need paar lääne genekat millega olen kokku puutunud omavad dioodiplokki taga otsa peal. Peaks koosnema kolmest dioodist mille ülesandeks on vahelduva voolu alaliseks silumine.

                      Edit: Parandan end, peale postitamist tundus küll natuke vale aga kiiruga mõtlesin, et ah las jääb, küll targemad parandavad... Mu Lauses peaks olema: "kolmega jaguv arv dioode""

                      Vastus2: "Alaldi koosneb 4 dioodist. Kontrollitakse testriga."

                      Vastus3: "Dioodide arv hakkab juba lähenema õigele arvule - kes pakub rohkem?"

                      Vastus4 "Pakuks veel rohkem (nt 120), tegelikult on 3 ühtpidi ja 3 teistpidi. Kokku oskab igaüks lugeda.

                      Jah, tuleb välja, et kindlat arvu polegi, on 6 ja 9 dioodiga. Oleneb mudelist. Olen tuttav vaid 01 omaga VAZ-ide hulgast."

                      Vastus 5: "Need 3 lisadioodi on kontroll-lambi jaoks, olenevalt skeemist. Standardlahendus on ikka 6 dioodi 3-faasilisest vahelduvvoolust alalisvoolu saamiseks. Need põhidioodid ei silu pingekõikumisi, vaid lõikavad ära vahelduvvoolu mittevajalikud perioodid pingegraafikust, tekitades alalisvoolu (küll kergelt pulseeriva aga täiesti kasutatava). "

                      Comment


                        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                        Naljakas või mitte aga üks võimalus on pakkumata, vanal mossel oli alalisvoolu genekas kui õigesti mäletan. Pimedas on ilus vaadata töötava mootoriga.

                        Comment


                          Kopeerin anektoodi automoto foorumist:

                          Õpetaja küsib Vovotška käest: Kellena Su isa töötab?
                          Vovotška: Transformaatorina
                          Õpetaja: Sa vist tahtsid öelda elektrikuna?
                          Vovotška: Ei , transformaatorina töötab
                          Õpetaja: Mismoodi???
                          Vovotška: 380 saab ja 220 annab emale, ülejäänu eest sumiseb

                          Comment


                            seda jama ei pea levitama (foorumisiseseks kasutamiseks)

                            ... et , ma mõtlesin , kus kohast see nägu tuttav tundub

                            Click image for larger version

Name:	maxresdefault.jpg
Views:	980
Size:	108,3 KB
ID:	1109088Click image for larger version

Name:	tales-from-the-crypt1_0.jpg?fit=620%2C378.jpg
Views:	1080
Size:	72,7 KB
ID:	1109089
                            Lisatud failid

                            Comment


                              Esmalt postitatud ci139 poolt Vaata postitust

                              ... et , ma mõtlesin , kus kohast see nägu tuttav tundub
                              Ajukääbikute mõtlemine, võetakse kesiganes tugitoolis ja leitakse misiganes pilt, pole naljakas.
                              https://i.kym-cdn.com/photos/images/...90/200/259.jpg

                              Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                              Comment


                                Ehk tehnikafoorumis püsiks tehnikas. Idasugu saasta on niigi juba kõrini.

                                Comment

                                Working...
                                X