Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Ebay teemal - petistest ja probleemide lahendamisest...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Mina just Alist tellin vähe, eriti nüüd.
    11.11 pakkide uputus.
    Nende uus aasta, viirus jne.

    Praegu tellin, siis pakk vast tuleb järgmine sügis alles.
    Sai tellitud kassile üks hiireke, 99 sendine, seee tuli kuu aega nagu ikka, aga see on pigem erand kui reegel, et nii sujuvalt tuleb,

    Lisaks on igal asjal nüüd postikulu.
    Tuleb alati müüjalt küsida, kas paneb postikulu kokku või ei.
    Tellida oleks mul väga palju.
    Hiljutine ostukorv oli ca 200 euri ja kasvab.

    Aga vot kuidas ja millal asjad tulevad, ei tea

    Comment


      #92
      Ei soovita müüjat: longsheng-electronic
      Tellisin juba kuu aega tagasi mõned jubinad 9 euri eest.
      Siiani pole ära postitanud.
      Küsisin nüüd milles asi, ütles nii: Your package has been returned by the security department. We are now sending you a new package.

      Ma ei saa midagi teha ka enne, kui saabub 13 jaanuar.
      Peab ära ootama.
      Kui selleks ajaks pole, siis kaeban ebayle tema peale. Ja mitte heade sõnadega tema kohta.
      Tema tagasisides teisigi, kes ütlevad, et ligi kuu aega postitab asju. Üliaeglane vend.

      Comment


        #93
        Mul alis ka hetkel 2 juhtumit, saata ei suuda? ja refund-i tegemiseks tahavad, et enne kinnitaks kätte saamist.

        dear, so sorry just checked we have no shipping channels to send it for you We are sorry for this trouble you can apply to cancel the order. But remarks choose the reason for cancelling as such as i do not want this order or other reasons That is crucial for us and any inconvenience hope you understand This action will not make any effect on you but for us it is a Disastar Thanks in advance Best Regards
        PS. Saatmine oli valitud Poolast.
        ...
        Siis selline jutt:
        Dear buyer, Sorry to make you wait so long, there is some quality problems for this batch of this item, can not be shipped out . We tried our best to correct it , but still can't fix it totally . And we will send the goods back to our suplier and want to order new goods from them but it will take a long time. In order to protect your right, if you can still apply to cancel the order,could you choose the reason 1 or 2 for example : "I do not want this order", "other reason","the order processing time is too long" or "I want to cancel this order instantaly" for faster refund we hope we can try our best to make you satisfied. waiting for reply Have a nice day
        Pärast pikka saagimist, sain sellise sõnumi:
        Dear buyer, Please confirm the order first before we refund. As we said due to the system limitations, if the receipt cannot be confirmed in time, we can't refund successfully. We are faithful sellers, we beg you pardon trust us. Hope you understand. Nice day.
        Minu vastus:
        Hi. NO confirmation receipt before refund, are you you're kidding?
        Maybe disbute in Aliexpress help as?
        Ja vastus:
        dear, we only can refund you after you confirm the goods received, Hope your understanding! Please trust us, we are old stores of the aliexpress.
        Ei tea kas peaks kohe disbute-e tegema. Üks sarnane on veel. Müüja :
        William's Shopping Store

        Comment


          #94
          Tegu ehtsate huiaritega. Kui ei suuda kaupa saata, siis peaks ju alis tellimus automaatselt katkestatama. Kui ei katke, siis dispute.
          Kui kaupa pole saanud, ei kinnita midagi.

          Comment


            #95
            Nu mul jah ebay näitab, et kui 13 jaanuar asjad pole kohal, siis võta meiega ühendust.
            Praegu aga suhtle müüjaga.

            Kellegil on kogemust, et kui müüjale jätta negatiivne tagasiside, siis kas ta teeb sama ostjale?

            Mul 100% positiivne tagasiside enda kontol hetkel ja ei taha, et mingi jorss, kes ei suvatse asju postitada, selle ära rikuks

            Comment


              #96
              Üllataval kombel ebay näitab, et asjad teele pandud longsheng-electronic poolt.
              Näis.
              Suveks vast jõuavad kohale. Igaljuhul temalt ei osta mitte midagi enam.

              Comment


                #97
                -----
                viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 11:54.
                -superradical-

                Comment


                  #98
                  Jah, eks ta ole.
                  Kunagi oli mul suht reegel, et odavad ja väikesed pakid tulid inglismaalt ülikiiresti.
                  Mida väiksem pakk, seda kiiremini oli kohal.

                  Nüüd märganud tendentsi, et UK mitmed müüjad on hinnad lakke ajanud ja osad on EU'sse saatmisest loobunud.
                  Eks näis, mis sellest saab.

                  Võibolla ebays IP ja asukoha põhiselt võimalik hinda näidata hästi suurena, et sul kaoks isu osta.

                  Mul UK poode mitmeid ebays nimekirjas.
                  Hetkel otseselt pole väga midagi tellida ja katsetuse pärast ka ei viitsi.

                  Igatahes, usun, et enamik ikka saadab EUsse asju edasi.
                  Ja olen ka mina hakanud rohkem asju võtma korraga, kui postikulu ikka on suurem, siis tuleb võtta asju rohkem ühekorraga, et mitte maksta seda 20 euri näiteks igakord.
                  Nüüd tulevad need tollimaksud jms jamad otsa, aga see ei heiduta mind. Kui mul on midagi vaja, siis tellin ikka.


                  Tahan nüüd osta mõned kilogrammid detaile taobao'st vahendaja abiga ja vaatab, kuidas tulevad.
                  Kunagi tegin konto, aga ei õnnestunud miskipärast eesti numbriga kontot aktiveerida.
                  Soome nr töötab. Võibolla oli asi minus või telos, aga nüüd on korras.


                  Väga huvitav on sealt tellida. Sealt kilode viisi odavam võtta, kui ebayst või Alist.
                  Näiteks odavaim 1602 ekraaan vist oli 30 sendiga, mis ma nägin.

                  Comment


                    #99
                    Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                    Jah, eks ta ole.


                    Nüüd märganud tendentsi, et UK mitmed müüjad on hinnad lakke ajanud ja osad on EU'sse saatmisest loobunud.
                    Eks näis, mis sellest saab.

                    Hetkel otseselt pole väga midagi tellida ja katsetuse pärast ka ei viitsi.

                    Igatahes, usun, et enamik ikka saadab EUsse asju edasi.
                    .
                    Omal viimased 2 tellimust UKst - tehtud 12. nov ja 24. nov - tracking number tekkis külge ca nädal hiljem, et saadetud. seejärel vaikus kuni 30. dets, kui tuli teatis et pakid Eestis postkontoris.
                    Tegelt pisike ime, sest lennuühendus ju katkenud detsembri lõpunädalast.
                    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                    Comment


                      Võtsin prooviks Amazonist ühe raamatu
                      https://www.amazon.com/gp/product/07...?ie=UTF8&psc=1
                      UK müüja käest.

                      Olen seda raamatut ammu tahtnud oma programeerimisraamatute riiulile. Reaalne raamat käes ikka teine asi, kui mingi PDF ekraanil.
                      Meeldib ikka reaalset raamatut käes hoida.

                      Näitab, et hiljemalt 21 jaanuar kohal.
                      Saatmine Soome $10.84 , oli ka kallim ja kiirem variant, aga mul pole kiiret.
                      Näis kuidas tuleb ja kas äkki saab ka kiiremini, kui 21 päev

                      Comment


                        • 2020.11.19 10:22 (GMT-7): Accepted by local carrier for return
                        • 2020.11.19 09:05 (GMT-7): Exception parcel handling in sorting center.
                        • 2020.11.18 10:48 (GMT-7): Airline handover failure
                        • 2020.11.17 11:36 (GMT-7): Shipment accepted by airline
                        • 2020.11.17 05:45 (GMT-7): Shipment left country of origin warehouse
                        • 2020.11.16 19:42 (GMT-7): Shipment at country of origin warehouse
                        • 2020.11.16 19:12 (GMT-7): Shipment dispatched
                        Kas selle asja peale võiks kohe dispuudi sisse anda, kuigi 24 päeva veel aega?
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          selle peale anna dispuut sisse. esmalt proovi müüjaga kontakti saada.

                          Comment


                            -----
                            viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 11:54.
                            -superradical-

                            Comment


                              Ok...ootame, niigi oodatud
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment


                                -----
                                viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 11:54.
                                -superradical-

                                Comment

                                Working...
                                X