Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Rehvilõikajale tera temperatuuri tagasiside?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kuidas diood primaarahelas mõjuks? Mõnele lülitusastmele oleks lihtne vahele panna aga mis trafo sellest arvab?

    Sekundaaris toimiks kenasti aga siis üks lüliti juurde vaja ja rohkem ja võimsamaid dioode.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #17
      Selline primaarile ette:
      https://www.oomipood.ee/product/oky3...w?q=regulaator

      Comment


        #18
        Ma ei prooviks.

        Comment


          #19
          See Oomipoe regulaator on üsna sarnane nurklihvija kiiruseregulaatoriga.

          Comment


            #20
            Ma olen ka lõiganud, tõstukite kumme.
            Kuidas ta sul punaseks läheb lõikamise ajal? Töö tegemise ajal küll suurt punaseks ei lähe (ilmekalt on näha sealt videost), võibolla aeg-ajalt ja ainult hetkeks. Pigem on ikka vastupidi, tahaks suuremat kiirust saada ja pole aega seal muneda tervet päeva ühe jooksuga. Egas, töövõtted ja vilumus tulebki aasatega.
            Jah, ma olen kuulnud et mõned terad on väga jamad ja ise põlveotsas päris korralikke terasi ei tee ka (kus sihukese materjali ikka võtad). Mul olid korralikud, väga kalgist materjalist, punasest peast kõveraks ei läinud ja ära ka ei murdunud. Nii et vahetada neid mul polnudki vaja.
            Kui tõesti terad on jamad, siis tuleb lihtsalt korralikud osta.
            Kui käed on nõrgad ja silmanägemine kehv, siis tuleb töö anda lihtsalt kellegile teisele; valehäbi kohta pole ja kui on nii, siis on nii.
            Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

            Comment


              #21
              Need meil müüdavad terad kõlbavad jah ainult auto/tsikli rehvi lõikamiseks ja samas minu masinal ei saa temperatuuri piisavalt maha, et õhukest kihti lõigata nendega.
              Korralikke terasi saab usa-st/ebay-st. Mina tegin terasi ise (katsetuseks kas asi masinas või terades) metallilõike lintsae lehest, parim materjal mida kätte sain. Kindlasti korralik tehase tera on kordades parem.
              Paremat temperatuuriseadistust on minul tarvis kui on vaja lõigata tera nurgaga, enamus terast on väljas.

              Comment


                #22
                Ta on originaalis nii kõva et.. ma usun et folfram või miskit on seal sees; nii et kindlasti on asi saelehest kaugel. Läheb punaseks, jahtub maha ja on nii kõva et käi ka peale ei taha hakata (kui on soov seda teritada).
                Esmalt postitatud turbohoolik poolt Vaata postitust
                Paremat temperatuuriseadistust on minul tarvis kui on vaja lõigata tera nurgaga, enamus terast on väljas.
                Nurgaga.. sellel mis kasutasin, oli igasugu imelikke kujusi kaasas; üks oligi nagu saehammas. Siis ikkagi, on vaja lihtsalt vajalike kujuga terasi. Ja lõikekiirus on ikka tegelikult päris suur väikese teraga. Kui sa selle tembi maha võtad, siis ta sul ei lõika ka.
                Aga, mis ma ise tegin, oli käepideme vedru vahetus ja sisu väike lihv. See originaalvedru oli liiga nõrk. Oligi vaja, et lõige/kuumutus toimuks ainult siis kui korralik surve on peal.
                Kui mingeid väikseid asju teed (kunstivärki), siis lõigatakse ju külmade spetsriistadega ka. Ja kuumpea on ikkagi ju suuremate asjade jaoks, mida muidu käsitsi on liiga karm lõigata.


                Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                Comment

                Working...
                X