Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Teeme uued reeglid ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem võib olla selles et Tallinna inimine ei oska sõna Tallinn kirjutada, see tundub elementaarne. Seega kui pole asukohta võiks script automaatselt kirjutada Tallinn.
    Ostjana ei hakka kuulutust lugemagi kui pole asukohta. Seega kõik on suhteline. Ja lugejate arv väike sest mis sa neid ikka loed kui asukoht pole kirjas ja ei huvita seega. Osta.ee on lihtsam asju osta, kõik kohe kirjas ja ainus mis vaja otsustada kas teha ost või mitte. Siin on lootusetu. Raske on isegi aru saada kas ost või müük, kas see võiks kah olla vabatahtlik, kes tahab see saab ju küsida? Rääkimata et müüdavast asjast ei suvatseta pilte teha, eks tänapäeval on seda fotokat raske leida. Kirjeldus on kah väga üldsõnaline tihti. Seega saan aru et müüakse asju et näidata mida on aga ostjat ei otsitagi.
    Ega asi ei parane kuni ost-müük muutub tasuliseks.
    Jõudu modedele raskes töös.
    viimati muutis kasutaja urmas78; 20 12 2020, 13:27.

    Comment


      Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
      Praegu vaatan et uues foorumis on kõigil avatari juurest asukoht kadunud (kellel see seal varem oli)
      Aru ma ei saa milleks see nüüd hea pidi olema ja kas kunagi tagasi ka tuleb ?
      Kogu teema oleks olemata, sest palju siis seda varianti ikka esineb et inimene müüb asja mis tema suhtes asub eesti teises servas ja seda asjaolu kuulutuses põhimõtteliselt üles ei tunnista.
      See on ühe kliki kaugusel - klikk avatarile. Kas tagasi tuleb, ei tea.Uurin.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust

        See on ühe kliki kaugusel - klikk avatarile. Kas tagasi tuleb, ei tea.Uurin.
        Kas tohiks paluda samm-sammulist juhendit? Kuna minu puhul ei ole ilmselgelt tegemist foorumi tasemele vastava vaimuhiiglasega, siis - ei saa hakkama näed selle asukoha tagasitoomisega sinna avatari alla...
        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

        Comment


          Jutt ei olnud asukoha tagasitoomisest, vaid sellest, et see on kasutaja avatari peale klikkimisel profiilist nähtav.
          Mulle sellest piisab.

          Comment


            Asukoha teadasaamiseks profiili kuvamine on küll liigne vilgutamine, kas asukohta avatari "alt teksti" koosseisu ei saa tuua? Näiteks "madis64, Tallinn"?

            Comment


              Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
              Asukoha teadasaamiseks profiili kuvamine on küll liigne vilgutamine, kas asukohta avatari "alt teksti" koosseisu ei saa tuua? Näiteks "madis64, Tallinn"?
              Kui otsid mulle algoritmi, kuidas seda teha, panen . Kindlasti kuidagi saab. Seni - on, nigu on.
              Oma postituse allkirja saab igaüks panna.


              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                Kui otsid mulle algoritmi, kuidas seda teha, ...
                Kuna veebitreimine on teema, millest ma kauge kaarega mööda käin, siis ei oska siin aidata.

                Comment


                  Ühest teisest foorumist meeldib mulle üks punkt: "Postita ainult siis kui sõnum sisaldab kasulikku informatsiooni või muud huvitavat teiste foorumi kasutajate jaoks."
                  Ei pane ise just väga tähele, et kellegi targutused ja üleolek oleks prügikasti lennanud?
                  Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                  Comment


                    Esmalt postitatud RaunoK poolt Vaata postitust
                    Ühest teisest foorumist meeldib mulle üks punkt: "Postita ainult siis kui sõnum sisaldab kasulikku informatsiooni või muud huvitavat teiste foorumi kasutajate jaoks."
                    Ei pane ise just väga tähele, et kellegi targutused ja üleolek oleks prügikasti lennanud?
                    Kuldsed sõnad - ise ka neist aru said enne kui postitasid?

                    Comment


                      Palun ärge madis64-ga pahandage, ta ei saa kunagi midagi aru. On lihtsalt nii.

                      Comment


                        Ma ei saa ka kunagi millestki aru. Ometi on mul alati õigus
                        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                        Comment


                          Küsimus moderaatoritele ja eriti Vasaraonule.
                          Kui müügikuulutus ripub juba kolmandat päeva, kusjuures ei sisalda ei kauba asukohta ega hinda, kas siis on tegemist räige reeglite rikkumisega ja see kuulutus tuleks eemaldada? Või vaatame mõnedele kuulutustele läbi sõrmede?
                          https://www.elfafoorum.eu/forum/%C3%...1s#post1110928
                          Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                          Comment


                            Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
                            Küsimus moderaatoritele ja eriti Vasaraonule.
                            Kui müügikuulutus ripub juba kolmandat päeva, kusjuures ei sisalda ei kauba asukohta ega hinda, kas siis on tegemist räige reeglite rikkumisega ja see kuulutus tuleks eemaldada? Või vaatame mõnedele kuulutustele läbi sõrmede?
                            https://www.elfafoorum.eu/forum/%C3%...1s#post1110928
                            Kasutaja sai omale "preemiapunktid" juba 22.02.2021. Kuna ta pole reageerinud, siis kustutan teema.
                            Active Infraction (Points: 4)

                            Eksimine ärifoorumite reeglite vastu


                            Left By

                            vasaraonu22 02 2021, 12:39

                            Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                            Comment

                            Working...
                            X