Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Kirbusitt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Ise alustasin, üritan ka teema kokku võtta. Kutsusin inimesi mitte ära unustama viisakust teistega suhtlemisel, see ei õnnestunud. Veidral kombel hakati kohe mind süüdistama, eks elan edasi. Enda teada ei viitanud kellegi konkreetse kasutaja peale, kuid mõned tundsid end siiski puudutatuna ja kohustavad mind vastama. Mul ei ole midagi uut lisada. Minu esimene reegel on lihtne, kui pole midagi uut lisada, ära kirjuta. Sellega hoiab ära foorumi risustamist. Jätkuvalt viisakust.
    Tundub lihtne et kui vaid mõned kasutajad saavad solvatud siis justkui polegi hullu. Ma ei oleks ka sellega päris nõus. Solvata ei tohiks kedagi, ei tohi ka solvata kellegi teadmisi sest see on tegelikult siiski väga isiklik solvamine.

    Lõpetuseks kõik kokkulangevused reaalsete inimestega on juhuslikud.

    Comment


      #32
      Peaks rohkem mõtlema, kuidas foorumile jälle saaks elu sisse puhuda. Päris välja surnud on teine. Selleasemel otsite võimalust kuidas omavahelisi arveid klaarida.
      DA 3000 uus firmware, märtsikuus tuli välja.
      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

      Comment


        #33
        Rahvapärane väljend: Sinu teadmised sellest kuidas DA-3000 midagi teeb, ei vääri kirbushittagi.
        Poliitiliselt korrektne väljend: Sinu teadmised sellest kuidas DA-3000 midagi teeb, on null.

        Comment


          #34
          Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
          Solvata ei tohiks kedagi, ei tohi ka solvata kellegi teadmisi sest see on tegelikult siiski väga isiklik solvamine.
          Respekt!

          Comment


            #35
            Solvata ei tohiks kedagi, aga alusetult valetada võib? ... Ka alusetu valetamine on ju solvang, mis võib rõõmustada ainult hr.Robert Sarv'e, seda te vist peate silmas kui kaitsete end juttudega "juhuslikest kokkulangevustest" - kuulge, keda te lolliks peate .

            Mul on respekt küll, moi suhtes, kes vabandas palju vähema eest, võrreldes teemalagatajaga. Mul on ka respekt olvasu1 ning Veix7 suhtes, mõlemad nägid seda olukorda nagu see on.
            Ka marcor1 tõi väga õige üldise vaate välja, ka selle eest respekt.

            Sodiaagimärgid aga jätaks küll kuhugi tüdrukutefoorumisse või kus neid pannakse. Võibolla ka mõni poliitiliselt korrektne leidub...

            Kahepalgeliste suhtes mul respekti olla ei saa. Sellised on saanud ruulida liiga kaua ja mina sellele palaganile kaasa ei aita.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #36
              Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
              DA 3000 uus firmware, märtsikuus tuli välja.
              Siin küll päris offtopic, aga ma ei märganud mitte mingit vahet eelmise aasta fw`ga kasutamise osas.

              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #37
                OSX Mina sain karistatud aga solvaja jäi karistamata?

                Comment


                  #38
                  Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust

                  Siin küll päris offtopic, aga ma ei märganud mitte mingit vahet eelmise aasta fw`ga kasutamise osas.
                  Kõik muudatused on alati ilusti kirjas
                  Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                  Comment

                  Working...
                  X