Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Elfafoorumi kujundus ning välimusettepanekud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
    Üleval on nüüd valik- märgi foorum loetuks.
    Samas lehe ülalossa jääb, allapoole skrollimisel see.

    Aitäh, õige ja tore nupp, ainult selle vajutamine ei muuda midagi, st pärast seda annab -uued postitused- nupp ikka 4 lehekülge vastuseid.
    Vanasti oli peale seda ilusti puhas plats ja kohe näha mis jälle uut lugemata värki tulnud oli.
    Või kui see -uued postitused- peab tingimata just nii käituma, siis ju vaja lihtsalt veel ühte nuppu -lugemata postitused-
    Või olen ma millestki valesti aru saanud ?

    Comment


      #17
      Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
      ... vaja lihtsalt veel ühte nuppu -lugemata postitused-
      ...
      Kohe hirmsasti on seda vaja.

      P.S. Läksin foorumisse uuest arvutist -- ja ei leidnud avalehel sisselogimise kohta. Nõukogude inimesena sain küll sisse logitud, kui läksin iseenda profiili vaatama ja programm hakkas õiendama, et ma ei saa seda külalisena teha. Siis anti küll sisselogimisaken .

      Comment


        #18
        Esmalt postitatud olevtoom poolt Vaata postitust
        P.S. Läksin foorumisse uuest arvutist -- ja ei leidnud avalehel sisselogimise kohta..
        Tere tulemast klubi liikmeks
        See sisselogimislink, mis tavaliselt kuskil "search" nupu läheduses paikneb, on viidud järgu võrra ülespoole ja kuvatud veel suhteliselt mittekontrastse fondivärviga.

        Comment


          #19
          Kästakse midagi kirjutada, kirjutan siis. Lisavõimaluste redigeerimine, sain tagasi, mis järsku ära kadusid, emotikonid leidsin ülesse. Natuke tahab foorum harjumist veel, aga pole viga. Uued postitused nupp kord kustutab nimekirjast loetud teema ära, rohkem siiski ei kustuta. Vahel kustub loetud teema siis ära, kui tagasi minna loetud teemast nimekirjale, vahel ei kustu, lehte kord või paar uuesti laadida ja nuppu kord või mitu, kustub.
          Test http://www.hifinews.ru/article/details/22410.htm
          Eelvaates linki näitab tekstina, mitte aktiivse lingina, ei saa lingi töötamist kontrollida, nagu vanas foorumis. Kas ei saa asjale pihta või on minu süsteemide viga.
          Postitan, vaatab, mis juhtub.

          Muudan postitust, postitades link muutub aktiivseks, aga võiks ka eelvaates olla aktiivne.

          Comment


            #20
            Kas vana vaadet ei õnnestu elustada?
            Ma vist nii vana ja raamides kinni, et see uus nägu kohe mitte ei kõneta.
            Martin, tubli töö ja sügav kummardus igaljuhul!
            Erilahendused.
            PS või mail.

            Comment


              #21
              Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
              Kas vana vaadet ei õnnestu elustada?
              Ma vist nii vana ja raamides kinni, et see uus nägu kohe mitte ei kõneta.
              Martin, tubli töö ja sügav kummardus igaljuhul!
              Õnnestub kindlasti....kunagi , vaikselt olen selle kallal, samas põhi on niiiiiiiiiiii erinev ja cssiga pole väga sinapeal.
              Tahan vana vaate panna üheks võimalikuks stiilivalikuks. Muide, osad kujundusstiilid ei olegi nii jubedad. Alt vasakust nurgast saab valida.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #22
                Tervist. Üks asi mida panin tähele on see et ära on kadunud inimese asukoha näit ... https://www.upload.ee/image/12626593/Profiil..jpg ja seal võiks olla ka tel nr-i võimaluse näit....

                Comment


                  #23
                  Asukoht on profiilis olemas.

                  Comment


                    #24
                    sa lingil olevat pilti vaatasid? kus sa seal asukohta näed? win7 ja ff arvutis.
                    kui klikkan kasutajale siis jahh näeb, aga võiks olla nagu ennemuiste et ei pea klikkama ja on alati nähtav.

                    Comment


                      #25
                      Jah nõus, see võiks olla nagu enne, hea oli vaadata, kes kus midagi müüs või teenust pakkus.
                      Nüüd peab klikkima, aga ei viitsi, vana foorum oli mugav.

                      Need Share ja Tweet kastid iga kasutajanime all on mõttetud.
                      Võiks ära koristada üldse.

                      Nagu enne mainisin, avalehel võiks sisseloginud kasutajad olla kasutajanimedena, mitte nende avataridena, seal all.

                      Punkt 3: Kahju, et enam ei näe, kes mida loeb või kus teemas asub parajasti. Näitab nüüd lihtsalt; et loeb teemat vms. Jama veits.
                      Enne oli huvitav jälgida.

                      Comment


                        #26
                        Kas üleval ei ole näha "sisselogitud kasutajaid" ?

                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #27
                          Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                          Jah nõus, see võiks olla nagu enne, hea oli vaadata, kes kus midagi müüs või teenust pakkus.
                          Nüüd peab klikkima, aga ei viitsi, vana foorum oli mugav.

                          Need Share ja Tweet kastid iga kasutajanime all on mõttetud.
                          Võiks ära koristada üldse.

                          Nagu enne mainisin, avalehel võiks sisseloginud kasutajad olla kasutajanimedena, mitte nende avataridena, seal all.

                          Punkt 3: Kahju, et enam ei näe, kes mida loeb või kus teemas asub parajasti. Näitab nüüd lihtsalt; et loeb teemat vms. Jama veits.
                          Enne oli huvitav jälgida.
                          Asukoha paneku kasutajanime juurde ei õnnestunud.
                          Kohta ,kus saab kasutajanimesid avatarina kuvada ja vastupidi kah pole veel leidnud
                          Twitteri ja FB koristasin ära. Kes tahab jagada, saab ju URI kaudu teha.


                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #28
                            Hakkab juba natuke looma.

                            Kaks mõtet lisaksin:
                            - alamfoorumite nimed pealehe foorumiloendis (ei ole küll veebitreial, kuid sirvik väidab klassiks "subforum-title") võiks olla natuke suurema fondiga - need on klikitavad ja praegu narrilt väiksed;

                            -lühikeste postituste juures hõivab signatuur oma ala ja selle naabrusega ebamõistlikult palju ekraanikõrgust - põhiline probleem on selles, et aknasse kipub mahtuma (ma ei tööta kunagi täisekraaniga) ainult paar postitust, milles on väga palju tühja pinda (näiteks selle teema postitused 22...24).

                            Comment


                              #29
                              Stripes teema väga OK tundub.
                              Kas äkki neid halle kaste iga kasutaja juures vasakul, noh see hall kast iga kasutaja postituse juures, kus sees tema avatar asub.

                              Kas seda halli saaks õrnemaks teha või hoopis sama värvi teha, kui postituse taust, ehk siis hele.
                              Minu arvates näeks parem välja.
                              Hall lärakas nagu pole vist väga ilus ja silma riivab.
                              Kõik muud toonid on ilusad ja siis viskab silma hall kast.

                              Comment


                                #30
                                Mulle meeldib, et kujundust saab ise valida
                                Kui stripes ei meeldi (mulle ei istu), siis terve hulk muid, mille vahelt sobiv leida.
                                Eelistan uut vanale iga kell. Algus oli raske, aga nüüd juba väga hea kasutada!
                                Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                                Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                                Comment

                                Working...
                                X