Teade

Collapse
No announcement yet.

Striimerile DAS või NAS?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Uus streamer on just ilmunud, ROSE RS250. Ja hind on üsna mõistlik,1999 €. Täitsa tekkis isu ära osta. On kellelgi kogemust selle firmaga? Ja kust seda osta mõistlik oleks, kodulehel on kirjas, et alles tulekul. Samas Aasijas ja Inglismaal on juba müügis, aga sealt ostmisel peab maksu maksma.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      #47
      streamer ROSE RS250> küsi Portugalist kas Eestisse postitavad:
      https://www.joselopesmarques.com/pro...rs250-streamer
      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

      Comment


        #48
        Tere Mart. Aitäh, aga nägin seda, mina tahaks saada musta värvi, ja seda ei paista olevat kusagil. Samuti ostaks kohe ka nende CD draivi. Kirjutasin tootjale, eks paistab mida nemad vastavad.
        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

        Comment


          #49
          Ma küll ei tormaks, sellel on DAC kiviks ESS 9038Q2M, mis on mõeldud mobiilsete seadmete jaoks. ESS 9038PRO on tavalise toitega seadmetele ja selle hinna eest oleks see ikka võinud sinna sisse mahtuda.



          Comment


            #50
            Tere Moi. Mina olen sellega kursis, tean et see on ramps, aga minu puhul läheb sinna teine DAC taha. Ei usu et muus osas on tippmudeliga nii suur vahe, et kannataks topelthinda maksta. Ja tegu on nägu nii rohkem mänguasjaga, kui saaks ressiverile DACi taha panna võibolla isegi seda kannataks kuulata.
            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

            Comment


              #51
              Siis sa tead ikka millega riskid.
              Natuke veel selle andmeid vaadates paistab välja, et see on sisuliselt alumiinimkorpusess pandud natuke suurema ekraaniga mobiiltelefon ainult vana Android 7 tarkvaraga.

              Comment


                #52
                Aga mida sa, moi, sellest arvad?
                https://amaremusica.com.pl/music-server/
                "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                Comment


                  #53
                  Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                  Ma küll ei tormaks, sellel on DAC kiviks ESS 9038Q2M
                  Kivi osas ma eelistaks ka midagi muud, näiteks RS150 AK4499 baasil. Aga see ekraan on neil kõigil tegelikult lahe.

                  Sõltub ressist, mõnele võibolla saab ka teha "digi-out" väljundi, i2s on ju neil kõigil sees olemas, millest spdif formeerida. http://nihtila.com/2020/02/03/spdif-...dif-converter/
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #54
                    RS150 on tõesti äge. RS250 käib vist rohkem arvutilauale. Samas mis on selle puuteekraani mõte, kui paned selle kuhugi 2-3m kaugusele kapile vms. Paar päeva tagasi tuli ka YT-s ülevaade nendest: https://www.youtube.com/watch?v=Yxzhr-GTgbw
                    viimati muutis kasutaja stosoorok; 06 05 2021, 10:51.

                    Comment


                      #55
                      Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                      Aga mida sa, moi, sellest arvad?
                      https://amaremusica.com.pl/music-server/
                      Selle kohta pole nii palju infot, et midagi eriti arvata.

                      Comment


                        #56
                        Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
                        Samas mis on selle puuteekraani mõte, kui paned selle kuhugi 2-3m kaugusele kapile vms. [/URL]
                        Siis kasutad äppi tabletis või telos. Eks see paneb muidugi mõtlema miks sel juhul üldse niisugust striimerit hankida, kui läbi tableti saab ligi praktiliselt millele iganes.

                        Kui varasemalt oli üks audiofiilse rutiini osa minna füüsiliselt plaati keerama/vahetama, siis võibolla moodsal ajal on isegi kasulik oma tagumikku nihutada kui käid sellise ekraani peal albumit valimas .
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #57
                          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                          Siis kasutad äppi tabletis või telos. Eks see paneb muidugi mõtlema miks sel juhul üldse niisugust striimerit hankida, kui läbi tableti saab ligi praktiliselt millele iganes.
                          No just, milleks 2000€ maksev seade, kui mingi "musta karbi" mis teeb sama asja saab ~10x odavamalt.

                          Natuke paneb muigama see pilt, aga no anname "pilukatele" andeks.

                          Click image for larger version

Name:	rose_250_comming.jpg
Views:	188
Size:	47,9 KB
ID:	1113553

                          Comment


                            #58
                            Esmalt postitatud Vinyylimees poolt Vaata postitust
                            NAS-i puhul on eeliseks vaikus, müriseva masina saab paigutada kuulamisruumist kaugemale. DAS-i puhul võib müra osutuda miinuseks. Muud erinevust audio kontekstis neil ei ole. Mõlemal juhul liigutavad faile väga ebaaudiofiilsed draiverid. Ammusest ajast lähevad ka hi-res failid ilusti läbi võrgukaabli.
                            Kust see müra DAS-i puhul tulla saab? Mul on SSD ketas otse striimeri taga ja vaikne nagu haud.
                            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                            Comment


                              #59
                              Küsimus spetsialistidele.Olen juba pikemat aega otsinud internetist ,et millist DACi kasutab CA edge NQ.Aga ei ole mingit infot.

                              Comment


                                #60
                                kaks võimalikku.kandidaati.. Wolfson 8740 ja ESS 9028Q2M

                                Comment

                                Working...
                                X