Teade

Collapse
No announcement yet.

Striimerile DAS või NAS?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    DAS on kiirem ja toru jämedam, NAS'i puhul tuleb pudelikaelu vahele. Tava LAN korral peale VOB'i miskit läbi ei mahugi.

    Comment


      #17
      Milline on tava LAN, 10M, 100M, 1G?

      Comment


        #18
        enamus kilkab et neil on 100M ju see on. 10M seadmed on kas muuseumis või jäätmejaamas. 1G pidi olema vähestel.

        Comment


          #19
          Kas tõesti ei mahu audio 100M-st läbi?

          Comment


            #20
            majapeal isegi mahub, kuid majast väljapoole küll mitte.



            need kellel fiiber kasutada, neil on lust ja lillepidu.
            viimati muutis kasutaja olavsu1; 28 04 2021, 21:33. Põhjus: eksitav sisu eemaldatud

            Comment


              #21
              Kas ma saan nüüd õigesti aru - oli 100M upload ja läbi selle oli võimatu teenindada 10't 192kbps klienti...?
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #22
                Ei saanud õigesti aru. sellist uploadi, mis midagi teha kannataks, pole mul kunagi olnud ja ei ole praegu ka. Ei mäletagi, mis mul siis oli adsl või oli juba vdsl. Igaljuhul nendega ei kannata midagi teha.

                Fiibrit (mis olla piirangu vaba) olen luninud ei tea mitu korda, seda siia ei tulegi. soovitatakse elukohta vahetada, et koli sinna kus on

                Comment


                  #23
                  Ok, adsl/vdsl oli tõesti jutust puudu.

                  Teemasse ka - DAS.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #24
                    Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                    kui 2 dB müra tuleb juurde, mida on seal edasi uurida.
                    Kuidas/millest sa järeldad, et see müra just NAS pealt tuleb mitte mujalt? Ma ei näe LAN otsa sellel seadmel.

                    Comment


                      #25


                      NAS on server. selle on kindlalt üks või kaks LAN auku olemas. mõnel koguni neli.

                      Comment


                        #26
                        Üks võimalus kuidas müra lisandub, võib olla siis kui server peab on-the fly rekodeerima mingit formaati millekski muuks, mida klientseade suudab seedida. Vähese protsessimisega palju ei jõua reaalajas.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #27
                          Kui raadiot teha siis kõik käibki lennult. Lood raadios olid 320kbps Eetrisse läksid icecast'i ja shoutcast'i serverite kaudu 192kbps. seda bitratet mida stuudio vaikimisi eetrisse tahtis saata ei kõlbandud endalgi kuulata. sai tõstatud 192 peale.

                          prantslasi vahest kuulan. sealt tuleb AAC ja variable bitrate <70kbps . hollandlased saadavad 192kbps.

                          Comment


                            #28
                            Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust

                            Kuidas/millest sa järeldad, et see müra just NAS pealt tuleb mitte mujalt? Ma ei näe LAN otsa sellel seadmel.
                            Mina salvestan signali analoogväljundist, ja pärast võrdlen seda originaaliga. Otseselt ei ole see isegi müra, vaid see mis muudatused signaaliga on toimunud. Selline veider metoodika, aga millegi najal peab oma otsuseid tegema.
                            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                            Comment


                              #29
                              Selline võrdlus ei näita kindlasti mitte kui hästi mingi seade mahamängimist teeb vaid rohkem seda kui hästi salvestaja salvestab.

                              Comment


                                #30
                                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                                Selline võrdlus ei näita kindlasti mitte kui hästi mingi seade mahamängimist teeb vaid rohkem seda kui hästi salvestaja salvestab.
                                Ma ei üritagi midagi mõõta, panen kokku erinevaid ahelaid, ja visualselt võrdlen neid. Kui oma filtreid hällestad, sageduse muutmine kutsub esile faasi muutuse, faasi muutmine omakorda tekitab viivituse jne. Mis saa siis teed, üritada paremini mõõta, häälestada? Mina vaatan lõpptulemust, ja kui see minule ei sobi, viskan selle lihtsalt minema.
                                Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                                Comment

                                Working...
                                X